H

Проблем с арендатор - дайте съвети какво да сторя колеги!

hodrina: Здравейте!Ще може ли да ми кажете колко трябва да плати арендатор за декар земя за една го...

10587 24
A

Наредба за директните продажби

: Прочетете малко по-надолу чл.1т.3

1046 23
S

Глоба за пожар от подпалване на стърнище

velimirdonchev: колеги..... чудех се дали запетая да сложа или многоточие. ако спазвате сеитбообращенията...

2602 23
K

за разлика между субсидия и безвъзмездна помощ по 112 мярка

: за данъка си права.Толкова е несправедливо и гадно,че чак не еза вярване.Дано се пръждосат...

4079 22
N

Какво става с възраженията за недопустимите слоеве?

nadia: При мен пък са си сложили много висок диоптер и "проверяващата" дето е минала м. октомври...

3167 22
A

Необходими документи за регистрация на трактор от КТИ

Емил: Здравейте Моят въпрос е Имам трактор от наследство от баща ми а на него са го дали да го...

55486 22
S

De minimis 2014г. - документи, закони и разпоредби

mborisov81: В Габрово подписахме догвоора и на следващия ден преведоха парите. Иначе, и нас не ни търс...

10603 22
K

ДАНЪК ЗА МЛАДИ ФЕРМЕРИ

: Blagodarq ,kolega naistina 4ak sega se setix da si pogledna dogovorite moite sa sa6tite.Mn...

1896 22
S

Проблеми със споразумение и пререгистрация на ЗП

krali_marko: А бе аз си мислех че тези декларации и споразумения ще са от полза и на нас дребните произ...

2151 22
M

От какво пространство се нуждае една коза или овца

: mirko ne se zakacham na teb da znae6 edin ne6to se zakacha ami taki mislq namam predstava...

4710 22
Z

Пасища и ливади - проблеми след промяна на националния стандарт 4.1

proba: това е за косене и паша има отделно само за паша там няма изискване за височина на тревата...

11099 22
M

а старите проекти по 121 мярка ?

lolov83: Аз също имам финализиран проект и един,който ми е с Отказ за финансиране поради изчерпан б...

1970 22
C

Запитване за казус със земеделска земя

: УТОЧНЯВАМ лице което ползва чужд имот без правно основание се наказва от 2000 до 10 000 хи...

3920 22
T

Кампания 2010 ИСАК

linbul: За правното основание за ползване - вече сме длъжни да имаме такова при кандидатсване за с...

928 21
I

кажете колеги как по законов път можем да решим проблема с дивеча по нивите ни.

venets: Колеги ,за отклоняване на дивеча да заобикаля Вашите ниви можете да използвате подходящи р...

2464 21