Какво става с възраженията за недопустимите слоеве?

• N
    Kakvo stava s vazrajeniqta za nedopostimite sloeve imali nqkakvo razvitie 6te ni dadat li subsidiqta ?
  • N
    При мен пък са си сложили много висок диоптер и "проверяващата" дето е минала м. октомври каза, че пасищата ми са само храсти и там и коза не можела да мине [mnogo-qdosan] . Това не е вярно - всекидневно ползвани за паша и чистени - няма храсти, няма тръни, няма дървета. На друго място ли са ходили или изобщо не са ходили незанам. Но факта е, че нямам превод.
  • I
    Az nqmam ni6to i nqma da imam qvno.Vseki si pravi kakvoto iska i nie plashtame za greshkite na drugite.napravena mi e proverka oktomvri mesec 2011 i sa bili ustanovili 4e ne sa mi zasqti orehite,Az li4no i o6te 5 4oveka gi sqhme mart mesec minalata godina,smenqh statuti i kvo se okazva nakraq 4e nqkoi ne si e slojil o4ilata ili go e domarzqlo da sleze da vidi zakvo stava navapros.i sega vsi4ki se kriqt kato mishki i ni6to neznaqt [angry] [angry] [angry] [angry] [angri-2] [mnogo-qdosan] [mnogo-qdosan]
  • N
    [angry] Imam prevod po samo po sepp i sam orqzan qko no pone polu4ih ne6to.No strannoto pri men e 4e sa me otrqzali po nr 2.Po tazi mqrka nqmah zastapvaniq i edinstweniqt mi problem be6e 4e 4ast ot parcelite bqha izvan sloq.Izliza 4e sa ni lagali i nqma nikakva aktualizaciq na sloq.I may 6te badem porqzani vsi4ki za poredna godina zaradi nekompentnostta na nqkoj 4inovnik.
  • V
    na terennite proverki vsi4ko e ok na kartata izliza nedopustim sloi i sam imala globa 2000lv. a kade li sa ostanalite pari po seep i hr
  • E
    На мен за щастие са ми изплатили най-после на 12.04.2012 по СЕПП и национални доплащания след като са обработили застъпванията. Не са ми платили още за агроекология за площ за същия парцел със застъпването. Също така чакам плащане за природни ограничения в планинските райони. Недопустим слой нямам, но нали уж не било проблем, пращаха есента служителите от общ.земед.служби да гледат НА МЯСТО с gps ВСИЧКИ декларирани земи дали отговарят на декларираното. Би трябвало да вземат под внимание тези данни,ако наистина сте ги били обработили.
  • V
    dokato 4akame pismata mai chte vodim kravite edna po edna na klanica te ne iadat pisma
  • T
    pone nesi sama i as niamam prevod na men mi kazaha 4e nesa mi obraboteni dokumentite a sled iuni do 6 meseza 6te polu4im pisma
  • S
    аз получих моите на 12.04.2012,а на вас пожелавам успех
  • V
    az savhto se sbarzah s dfz imam nedopustim sloi i niama prevod imam sankcia za predhoden period 2000 lv.,a triabvache da izplatiat po nr2-8000 i seep-7600 no niama i da ima tova beche otgovora na knijnite plahove
  • I
    dnes zvanqh v Ministerstvoto i vav find zemedelie i ni6to kazaha 4e imame dva varianta ili 6te imame pari po smetkite ili ne,i 6te razberem kraq na juni mesec kogato pratqt pismata. tova e Balgariq vse pak
  • E
    Уважаеми rikii, нито знам какви са тези "гейбери",нито какво е това "пицарче", нито пък ме интересува. Ако си прочел въобще поста ми, ще си наясно, че цитирам конкретни факти от реалността-изказване на служители от Разпл.агенция, а не правя никакви догадки. Много хора си получават неизплатените субсидии едва тези дни - 13.04.2012, та не знам какво имаш предвид под вече изплатени след като в момента им ги изплащат.
  • R
    e2356 , просто спри да 'ръсиш' догадки на 'познати' , /както доскоро го правеше в сайта и един друг/ , които нямат нищо общо с реалността: още на 27 февруари от МЗХ са дали данните за т.н. 'недопустим слой' по подадените при тях възражения . Друг е въпросът , че 'пицарчето' и като цяло гейберите размотават и се чудят как да затрият всичко в тая държава - та и самата държава. Да не коментираме и това , че вече има преводи по застъпванията и възраженията.... Тук в сайта , просто , слухове не са ни необходими , а конкретна и коректна информация !
  • E
    Един пизнат със застъпвания днес ми каза, че като се обаждал на 01.04. му казали, че още не са получили документите, по които ще решават, така да се каже. Става ? за софийска област. Някой са получили тези дни.
  • M
    От ДФЗ казаха, че работят по застъпванията и да чакаме.
  • D
    Април дойде и нищо за застъпванията и недопустимия слой.Колеги вие нямате ли застъпвания някой да знае нещо до края на юни ли ще чакам?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

213 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

292 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

142 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

285 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

703 0