G

Отглеждане на корнишони на открито

Djidji22: Здравей те. Искам тази година да отглежда корнишони и зеле. Може ли да ми кажете някое хуб...

110318 88
L

Дайте съвет за отглеждане на корнишони

fermer22386: здр колега от краставиците се изкарва но зависи в кой раион си аз дати кажа честно гледам...

36976 19
R

Капково напояване

feikott: Приятели,аз имам оранжерии и капково от преди доста време (родителите ми гледаха резници р...

9383 16
Z

Няма ли да има, второ плащане по мярка 112. за периода 2007-2013г.

fermer42029: Току-щто ми се обадиха от РА-Ямбол,ими изисквали от София,Разширено свидетелство за родств...

2775 11
T

разсад за корнишони

kap4: Аз сея моите на 2 метра ред от ред. 80-90 см е много малко, ако са пълзящи.

4936 8
S

За колко време ще поникнат корнишони, ако ги засадя сега?

baraban4oskt: Ехх ама само да може да променят изискванията ,така ,че трябва да докажеш продукция.Иначе...

4264 8
C

Оранжерии и оранжерийно производство

rosi_2: атанасов и какви ти бяха доматите-доволен ли си ,имам в предвид сорт,тонаш и качество

3016 8
G

Моля за всякаква информация за отглеждане на краставици корнишони.

dsilvestrov: Благодаря за предложението! Кратко беше времето ми като зеленчукопроизводител, но планира...

7717 7
G

Какви варианти можете да ми препоръчате за поливане на 6 дка обработваема площ

kchausheva: Капковият маркуч си има фабрични капкообразоварели с мембрана от вътрешната страна. Моят е...

2703 7
O

Обеззаразяване на оранжерия със сяра

orhiin: Вчера запалих сяра в едната оранжерия и тая вечер почнахме да изчистваме корените от домат...

19075 7
R

Какво да направя с 50 декара в регулация с ток и вода?

fermer17132: не знам ас мисля да правя оранжерй за одглеждане на домати и краставици

2726 6
K

Отлеждане на корнишони с мулч

kal: Благодаря за информацията.от къде може да закупя найлонов мулч с ширина 1м на добра цена м...

6292 6
H

Въпроси относно отглеждане корнишони на открито?

kolaio: Аз съм доволен от сорта Левина. Плодовете издържат на хладно повече от седмица, нямат мног...

7242 5