O

Обеззаразяване на оранжерия със сяра

orhiin: Вчера запалих сяра в едната оранжерия и тая вечер почнахме да изчистваме корените от домат...

19075 7
B

Продавам краставици Дефенс - присадка

Здравейте колеги Имам излишни 200 до 250 коренчета краставици Дефенс.Дребосъчетата са на...

300 0
D

Браздите хванаха кора

dsilvestrov: Благодаря за отговора. Полях ги с лейката всичките и взеха да се показват. Имам навсякъде...

1669 3
Z

Цена на краставици

Някой може ли да ми каже каква цена горе долу се изкупуват ... ? Има няколко магазинчета н...

1321 0
T

разсад за корнишони

kap4: Аз сея моите на 2 метра ред от ред. 80-90 см е много малко, ако са пълзящи.

4936 8
I

Изкупуване на корнишони

Колеги, можете ли да кажете как вървят цените на корнишоните тази година и къде ги изкупув...

3322 0
M

проблем с краставици сандра - твърди са и хрупат

migito: колеги помогнете зашто става така ?

1529 1
M

някои знаели краставици саладин дали са от женски тип ?

някои знаели краставици саладин дали са от женски тип ?

1209 0
M

ОТГЛЕЖДАНЕ НА КРАСТАВИЦИ САНДРА

ЗДРАВЕИТЕ КОЛЕГИ ЗА ПЪРВИ ПЪТ ЩЕ ОТГЛЕЖДАМ ТОЗИ СОРТ ЧЕТАХ ПО ФОРУМИТЕ КАК ТОЧНО Д...

6709 0
P

Семена за краставици корнишон

matevone: Колега мога да ти препоръчам аз какво семе ползвам.Екселсиор холандски сорт е но е малко с...

3026 1
J

Капково напояване със сонда и генератор

vladimirvelichkov: Първо се избира помпа,съобразена с дебита на сондажа,а после генератор.Правил съм ги тези...

3267 4
Z

Колко разсад домати и краставици ще ми трябва?

Gwinfast: ~1000 семки за краставиците

1363 1
G

Търся семе за краставици MERENGUE F1 ?

От къде мога да си купя MERENGUE F1 семе? Гледам в Google само руски сайтове изкачат, а н...

1115 0
D

Помощ по 112 - данни за домати и краставици

adriana: http://www.nsi.bg/otrasal.php?otr=1 т.1.2 динамичен ред

2458 1
G

Отглеждане на краставици в парници

Здравейте,имам на идея да отглеждам краставици в парник ,но не знам печеливш ли е бизнеса....

1279 0