J

Въпрос относно измененията на Наредба 9 - как да изчисля икономическите единици

biznesplan112: Здравейте , според последното изменения на наредба 9 с колко дк краставици на опорна конст...

1215 2
D

Споделете информация за корнишони сорт Караоке

dollyhgd: Не,поне така ни посъветваха,разсада е готов в кофички ,миналата година засадихме семето ди...

1932 2
F

колеги, помогнете

Ramunasz: Здравей, аз имам впечатление за Екселсиора. Миналата година гледах 3 декара без колове и...

3406 2
T

Семена на корнишони и проблеми с мравките

velimirdonchev: притъпчи добре, имай предвид, че има сортове мравки които пасат пониците.

1635 1
K

Отлеждане на корнишони с мулч

kal: Благодаря за информацията.от къде може да закупя найлонов мулч с ширина 1м на добра цена м...

6290 6
H

Въпроси относно отглеждане корнишони на открито?

kolaio: Аз съм доволен от сорта Левина. Плодовете издържат на хладно повече от седмица, нямат мног...

7242 5
T

Каква потребност от вода имат корнишоните?

Ramunasz: Здравей, За съжаление не съм правил подобна сметка, но мойте 2.6 декара с капкообразов...

1937 2
G

кой сорт домати и краставици да избера

emil: Пробваи с холандските семената са скъпи но има разлика ще се увериш сам успех

7536 4
Z

семена краставици и консервни домати

Prekos1Ltd: От фирма Прекос ООД в Пловдив.

1468 1
F

Моля дайте ми съвет за какъв сорт салатни краставици да закупя

Prekos1Ltd: Наистина това е много добър сорт от групата на късоплодните краставици и цената е добра. А...

2293 3
M

Семена за корнишони

Prekos1Ltd: Сортовете, които бих ти препоръчала са Картейо, Дерия и Екселсиор. Ако искаш повече инфо с...

2357 3
N

Какво е Нужно за да Продавам Производството си ?

Dragon: През зимата ли?По-топли дрехи!

1799 1
O

Обикновена мана на корнишоните

orhiin: Колега за снимките нямах никакво време а и компа ми се беше развалил.А установих че не е м...

1587 5
S

За колко време ще поникнат корнишони, ако ги засадя сега?

baraban4oskt: Ехх ама само да може да променят изискванията ,така ,че трябва да докажеш продукция.Иначе...

4263 8