Какво да направя с 50 декара в регулация с ток и вода?

• R
    здравеите всичи имам 50 декара във северна българиа със ток и вода във реголация какво на каде да се ориантирам по какъв фонд да кандидатсвам
  • F
    не знам ас мисля да правя оранжерй за одглеждане на домати и краставици
  • M
    50 000 евро на година ти четеш ли какво пишеш
  • M
    50 000 на година. Ей много сте наивни. Само евра ви се въртят в главите. Тия 50 бона се дават за 5 години на два транша.
  • F
    Аз лично не съм ги взел , но приятел има втора година орехи и за 7 дка получи 4 транша по 7 500 Е и му остават още 3 г. да получава. За 20 дка , би трябвало да получи към 50 000 на г.
  • A
    Ще ги получиш на 2 транша в Евро. Вероятно е да получиш по 50 000 лв на година, според бизнес плана. Някой ако знае по-добра идея да я сподели. Хей, колега коя е тази програма?Много си щедър, бе
  • F
    Кандидатствай по програма за развитие на селските райони, за засаждане на овошна градина на поне 20 Дка. 5 години ще вземаш субсидии. Ще ги получиш на 2 транша в Евро. Вероятно е да получиш по 50 000 лв на година, според бизнес плана. Някой ако знае по-добра идея да я сподели.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Дайте съвет за краставиците

фермерчето: фузарийното увяхване е характерно при сухи почви и висока температура. трябва добре да поч...

256 1

Колко дка земя е необходима за изхранването на двучленно семейство?

анонимен: Ако е със зърнени култури, поне 1000. Ако е с някакви плодове и зеленчуци - работа от сутр...

1169 4

Изкупуване на корнишони в Старозагорска и Новозагорска област?

Здравейте,къде се изкупуват корнишони на едро в някоя от двете области?Нека който има инфо...

1506 0

Краставици сорт Пролог

Някой може ли да ми каже нещо за тях или от кой източник да черпя информация ? Искам да р...

10371 0

Няма ли да има, второ плащане по мярка 112. за периода 2007-2013г.

Stoil: Подал съм заявката за второ плащане на 4.11.15г. И чакам.

2560 11