За колко време ще поникнат корнишони, ако ги засадя сега?

• S
    здравейте. ако засадя сега корнишони за колко време ще по никнат???
  • B
    Ехх ама само да може да променят изискванията ,така ,че трябва да докажеш продукция.Иначе другото сега е - да ги засадим колкото да мине проверката и айде майната им.И аз щях да съм по 112-та тази година ,но като ви гледам такива като вас и даже се чудя не е ли по-добре изобщо да не се отваря мярката ,та многото "фермери" да си пречистят...
  • T
    Колко си прав колега,че трябва да има табло със снимките на всички тези "ФЕРМЕРИ',който мисля ,че никак не са малко,затова и субсидиите ни са такива,затова и нищо в тази държава не се случва както трябва,Колко жалко.
  • G
    1. Няма да се обръщам към тебе с "колега" защото явно не си такъв и си объркал сайта. 2. С това трябваше да започнеш ТЕМАТА че не ти пука дали ще ги береш. 3. Трябва да ти залепят тази снимка в МЗХ на главният вход.
  • P
    Koлко много изкривяват шибаните субсидии... Някой изнемогват (като животновъди, овощари и т.н.), за да създадат нещо, други (като зърнарите) се чудят за какво да си харчат парите от субсидиите... Тоя па ще сади краставици, дето не му пука, ще има ли реколта... А бе крив свят, но кога ли ще се сгромоляса всичко...
  • S
  • D
    ако ги засадиш те са поникнали преди 20-тина дни ако ги посееш ще поникнат за 3-4 дни.Абсолютно вярно!А как ще се справиш с кубинската мана,реши ли?
  • V
    ако ги засадиш те са поникнали преди 20-тина дни ако ги посееш ще поникнат за 3-4 дни
  • L
    За 7–8 дена ще никнат.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Дайте съвет за краставиците

фермерчето: фузарийното увяхване е характерно при сухи почви и висока температура. трябва добре да поч...

268 1

Колко дка земя е необходима за изхранването на двучленно семейство?

анонимен: Ако е със зърнени култури, поне 1000. Ако е с някакви плодове и зеленчуци - работа от сутр...

1184 4

Изкупуване на корнишони в Старозагорска и Новозагорска област?

Здравейте,къде се изкупуват корнишони на едро в някоя от двете области?Нека който има инфо...

1510 0

Краставици сорт Пролог

Някой може ли да ми каже нещо за тях или от кой източник да черпя информация ? Искам да р...

10379 0

Няма ли да има, второ плащане по мярка 112. за периода 2007-2013г.

Stoil: Подал съм заявката за второ плащане на 4.11.15г. И чакам.

2562 11