Оранжерии и оранжерийно производство

• C
    Здравейте колеги, хайде да си поговорим по темата за оранжериите и оранжерийното производство .. Много сте готини мисля, че ще има да споделите полезни неща !
  • R
    атанасов и какви ти бяха доматите-доволен ли си ,имам в предвид сорт,тонаш и качество
  • A
    Здравейте колеги,въпросът по точно е какво ще отглеждате през новата стопанска година. Доволни ли сте от добива и цените през изминалата.Аз отглеждам домати и краставици в общо 1 дк оранжерии
  • H
    към георги.какво гледаш в уранжерийте,и дали си доволен.ако не е тайна разбира се.
  • G
    az gledam 2 oranjerii ob6to 320 kvadrata...
  • V
    като ти гледам царевицата от титулната страница не съ,м много убеден дали не си за зърно производство [banan-kitara]
  • V
    като ти гледам царевицата от титулната страница не съ,м много убеден дали не си за зърно производство [banan-kitara]
  • V
  • V

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

S

Диагноза на болест по корнишоните

Здравейте, Опитвам се да гледам, съвсем любителски, няколко корена корнишони в саксия на...

238 0
Д

Дайте съвет за краставиците

фермерчето: фузарийното увяхване е характерно при сухи почви и висока температура. трябва добре да поч...

493 1
Z

Колко дка земя е необходима за изхранването на двучленно семейство?

анонимен: Ако е със зърнени култури, поне 1000. Ако е с някакви плодове и зеленчуци - работа от сутр...

1697 4
S

Изкупуване на корнишони в Старозагорска и Новозагорска област?

Здравейте,къде се изкупуват корнишони на едро в някоя от двете области?Нека който има инфо...

1750 0
D

Краставици сорт Пролог

Някой може ли да ми каже нещо за тях или от кой източник да черпя информация ? Искам да р...

10605 0