Z

Възможно ли е това :))

stoyannikolov: Интересно как, малки ,скапанин чове- чета, знаят за какво говорят?

880 13
R

Може ли да очертаваш пасища, без да отглеждаш животни

ali_palov: Колегата е прав, че крайно време е от Асоциацията на животновъдите да поставят въпроса...

4553 13
T

Преотстъпен данък за земеделски производители

adriana: Това е окончателното http://www.nap.bg/page?id=270

7449 13
H

Как стои въпроса с без акцизни горива тази година?

: Как да няма промяна в закона като имаш отмяна на точката която разрешава възстановяване на...

1125 13
C

ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН курс по растителна защитиа

htz180limited: И какво по-точно обясняват в тоя курс? Или е пунта мара? Какво да ти обясняват - дават...

2657 13
J

Как се издава разрешително за сондаж в нивата

iwo iwanow: здравейте,след регистрация на тръбен кладенец за други цели трябва ли да се пуска заявлени...

34240 13
Y

Дайте съвети относно незаконно настанили се на моя земя

yoana88: Миналата година на есен написах жалба до прокуратурата отностно това, че без мое знание и...

5140 12
L

Мярка 141

doraa_1974: Аз също се интересувам от тази мярка.Ако някои вече е кандидатствал и има наблюдения нека...

1985 12
M

Какви са плюсовете и минусите да останеш ЗП или да си регистрираш ЕООД?

adriana: Разбирам, че мъката ти е преотстъпения данък.Ако сметнеш, че като фирма ще имаш голяма печ...

1260 12
J

Пари за НР1 и НР2

mborisov81: До колкото четох сроковете са до края на годината, така че би трябвало да е скоро. Колегат...

3293 12
V

закупуване на държавна земя - стопански двор

RosiiMM: Весо 87, били споделили успя ли да купиш парцел/имот от стопанския двор? В момента,аз съм...

20523 12
H

Марка 112 - Връщане на 1-ви транш!

hristina_bakracheva: В твоя случай може да се възползваш от форсмажорните обстоятелства и всичко е наред. Не вя...

7805 12
M

Ощетява ли дребните земеделци "Схемата за намален акциз на горивата"?

Uvas: Човешката простотия и злоба са твоята ЛИПСА на информация, човека в темата е написал че ко...

4714 12