Как стои въпроса с без акцизни горива тази година?

• H
    Здравейте колеги,\r\nИскам да ви попитам дали някой от вас знае как стоят нещата с без акцизните горива тази година.В една статия прочетох,че имаме право да използваме 7.3л на декар. Но искам да съм сигурен дали е така, защото глобите са доста солени.
  • Как да няма промяна в закона като имаш отмяна на точката която разрешава възстановяване на акциза. Или за вас промяна е когато един закон се отмени изцяло.
  • Закона не е промемен но нямаме нотификация за такава помощ пред ЕС... http://www.grain.bg/ нееднократно е водила преговори за възстановяване на тази помощ има подписан Меморандум с това правителство но до този момент нищо не са направили...Ако до края на м.октомври не е направено излизаме на протест...
  • Ма как ? Нали определяха по-рано срокове, в които могат да се подават такива заявления. Сега просто в митницата не приемат документи.
  • Аз съм абсолютно сигурен в това което ви цитирам. Все пак това ми е част от работата, а и законите не са само за счетоводителите и вие може сами да си го погледнете въпросния член 32.
  • kji kolega da potdgovqme li fakturite
  • имам приятел в митницата утре ще проверя
  • mai za akciza e viarno kolegi,no se krie tova ot nas zem. proizvoditeli
  • Да закона за акцизите не е отменен, все още си има закон за акцизите и данъчните складове, но чл32, ал 3 е отменена от 01.01.2010 публикувано в ДВ 95 бр.
  • В митницата ли ти казаха,че не е отменен закона,за връщане на акциза
  • аз си подадох документите в митницата, законът не е отменян, не се знае знае ли се тва че няма пари не значи че не можем да си ги искаме
  • G
    и аз така чух че тази година няма да има.но дано да нее вярно
  • nqkoi znaeli kolko pari sybsidiq na dekar polychavat kolegite ot drygite darjavi [:tractor:]
  • I
    Не казаха ли, че за тая година няма да връщат акциза. Нещо се споменаваше, че щели да ги добавят вероятно към националните доплащания но

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

211 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

291 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

142 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

285 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

702 0