S

Допълнителен трудов договор при кандидатстване по програма?

donboiko: Тъй като и аз мисля да кандидатствам по 6.1, ме интересува от къде могат да се прочетат вс...

1134 3
F

Въпроси относно ваучерите за горива за животновъди!!!?

rikii: Кашата е пълна ! И постоянен да остане срока за подаване на документите - ням...

29883 49
K

Директни продажби на селскостопански продукти

kolega: Начало » Новини » Животновъдство » Фермери ще могат да продават директно продукцията си...

4321 6
S

Въпрос относно допустимия слой обработвана земя?

tatianapencheva: Здравейте!Искам да попитам някой знае ли, ако земята (30%), която обработвам е попаднала в...

3625 14
R

Въпрос относно земя във вододайна зона?

Ramunasz: Благодаря за съвета, колега! Утре ще прозвъня 1-2 телефона за да съм сигурен.

2172 2
M

Подлежат на облагане с данък по ЗДДФЛ парите от СЕПП ?

proba: 5 мнения под твоето: http://www.fermer.bg/forum/%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%89%D0%B0-%D0%BB%D0%...

1367 1
T

Трябва ли да се кара курс за млад фермер по мярка 141?

TodorHristov: при мярката за младия фермер някъде четох че са 150 минимум а при мярка 141 са само 4-тири...

2130 3
V

Имам проблеми с комасацията? Дайте съвет какво да правя?

sandokamen: moje6 da se preregistrira6 s kolkoto dekari iska6,vse pak tova e anketa.no za 4ertaneto e...

867 2
G

Коя е програмата за кандидатстване в сектор краварство и какви са условията?

GOOD: трябва да имаш крави,ферма за крави---ама не във фейсбук а у вас в обора от 1 до колко...

1730 1
S

Съвет по програмата Млад фермер

koko: Има ли изискване от колко време си регистриран, като земеделски производител за да кандида...

3963 8
P

Санкции по Мярка 214 - Биологично Растиениевъдство - как да постъпя?

kalifer: цялата методика за заявяване е погршна и супер проста ние да не сме птици че да се ориент...

6469 24
B

Къде може в интернет да проверим кой ни работи земята?

vladimirvelichkov: Няма вариант за декларирана площ по СЕП да не се плати нищо от арендатора.Или има договор...

15891 14
I

Колеги, имали информация дали са стартирали проверки по мярка 112?

mich: Искам да кажа че днес от фонд земеделие ми казаха че са започнали да се подписват договори...

389 2
I

Има ли проверки по мярка 112?

zdr kolegi ima li nqkoi koito e kandi. po 112 tazi piem i dali sa mu minali na proverka...

94 0
T

Нови договори с ветеринари - права и задължения

doc: Колега, в реда на положителното и колегиално мислене, т.е. и фермер и ветеринар са състав...

3174 7