Отказ от финансово подпомагане с уведомително писмо

• P
    Админа да трие.
  • I
    Тенкю Ники
  • N
    Колеги тук си проверете застъпванията за 2011 г. http://iacs-online.dfz.bg/apex/f?p=2012
  • I
    i az polu4ih no e za 2009
  • A
    Писмата са объркани на 100%
  • M
    Точно това имах впредвид Lioni
  • V
    ami s tezi novi zastapvaniq masovo sa a snimkite bqha tolkova qsni ve4e neznam kakvo 6te pravim
  • L
    Тези писма са за да видим колко декара са ни извън допустимия слой те са сборувани, и така да разберем защо евентуално са ни превели по -малко отколкото очакваме. затова в началото пише отказана субсидия, защото не е за декарите, които сме опознали, поне така го тълкувам аз!
  • P
    Имаме разбира се. Нали това писмо е за субсидията, полагаща се за 2010 г. Каквато ми е оторизираната сума, такава ми е и приведената през март и април 2011г.
  • M
    Колеги от уведомителното писмо в табл.1(оторизирани суми) и табл.2(извършени плащания) имате ли приведени суми.
  • D
    Вчера и аз получих такова писмо също за 2010 г. с отказа,но парите ми са преведени.Днес ходих да питам в ДФЗ и ми казаха,че щом съм си получил парите трябва да няма проблем.Но за саметка на това имам застъпвания за тази година.С тази нова система за очертаване ще имаме големи проблеми.
  • L
    Днес и аз получих писмо,но нещто не ми става ясно. Отказват финансово подпомагане, а субсидията ми е изплатена.
  • I
    Вчера и аз получих такова писмо отказ за плащане за 2010година а субсидията е изплатена

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

218 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

295 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

145 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

286 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

706 0