B

Новата техника и въпроса с резервните части за нея

teodor: Здравейте, по повод написаното във форума, че търсите ремъци за Кейс , бих искал да Ви ка...

3003 13
I

почистване на котлен камак в радиатора

: Котлен камък /тоест калциеви соли/ май няма как да стане с сода каусти/натриева основа/. С...

4864 11
M

Проблеми при настойка на шредер Zanon

Боян: Здравейте, имам няколко въпроса свързани с мулчера и Т150. Ако е удобно обадете ми се 089...

6964 11
N

Челен товарач за трактор

stan288: Имам един познат фермер в Германия роботи с Fendt със преден товарач stoll никак не е дово...

6133 11
B

Какво мислите за мулчери GEO?

kirevbs: Притягаш гресираш, пълен майтап за нищо на стават. Пари за още едно ЖЕЛЯЗО.

6478 11
P

питане за електронен кракра агрегат

: снимка на ммс мога да ти пратя кординати от сливен сам цената е 260лв електрожена почти не...

5070 10
D

ултразвукови устройства притив мишки

soda: Аз си купих от един магазин в София ж.к Люон 3 бл 380 и съм доволен!

26207 10
S

Избор на GPS показващ реални граници на нивите

IASEN: И аз се бях запътил да си купувам GPS, на инвестицията ми се видя твърда голяма. Позаинтер...

19925 10
A

Избор на нов трактор и шредер за планински пасища с наклонен релеф

lemken: Здравей колега! Обади се на Монтажагро оод-гр.Стара Загора официален дилър на Кубота Тел...

7463 10
F

Трябва ли кардана с който ще въртя мулчера да има предпазна муфа (съединител) ?

manolov.zvezdelin: За косене на овошни градини става .Но се пробвах да кося картоф и потроших кардана .Сега щ...

5022 10
B

Колеги кажете марка GPS

Skadman: Имам и Mueller Elektronik и Trimble CFX-750 има голямо значение за какво ще се ползва, Пър...

1531 9
Z

GPS карта на земеделските имоти за Android таблети и телефони.

goro_N: 0899804469 - ще се радвам ако мога да съм полезен

24454 9
K

Надробители за храсти - споделете мнения!

HORNET: Да преди да избера шредер го гледах,но цената е в пъти по висока ,а и нямам нито пари нито...

4264 9
A

От къде да намеря ножове за шнек на фуражен миксер?

ferma_kozi: Здравей колега, преди месец имах същия проблем, само, че моето ремарке е KUHN euromix 125...

2683 9
H

От къде да намеря рог/шип за ролонни бали ?

Kerchev & Sons Machinery Ltd: Каква дължина е нужна?

4134 9