P

машина за събиране на камъни

Здравейте колеги, трябва ми машина за събиране на камъни. Някой дава ли под наем, или да з...

121 0
D

Някой ползвал ли е торачка MEGAMETAL ?

Торачка с продълбочител за торовнасяне. - MEGAMETAL наТрактор инвест ЕООД Карлово? Няко...

1962 0
N

Очертаванe на имоти за ИСАК

Rumina: Aз си купих програма и съм доволна от www.technofarm.bg

3949 5
K

Надробители за храсти - споделете мнения!

HORNET: Да преди да избера шредер го гледах,но цената е в пъти по висока ,а и нямам нито пари нито...

4260 9
V

Прибираща техника за фасул( боб )

velimirdonchev: Бате щеше да качваш снимки на косачката! Два месеца чакам вече оскубах боба на ръка, но по...

3291 6
L

Някой запознат има ли да сподели за работата на малинокомбайните?

PlamenPetkov: http://www.fermer.bg/%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B1%D...

916 1
S

Запитване относно покупка на челен товарач

Industrial: Здравейте, Предлагам и друг вариант за челен телескопичен товарач - под наем. Вземате за...

2077 2
K

Колеги, имам питане за сенообръщачка

koko: Купих я ! Отивам да я пробвам и в пнеделник ще докладвам

2361 4
S

фреза с автоматично - отклоняваща секция и мулчер (шредер)

Здравейте колеги. Трактора ми е 30 к.с. Интересвам се за обработката на овощна градина от...

126 0
K

Сеитба с GPS навигация, но без управление ?

stan288: По принцип става но трябва да ти е идеално право полето.Лично съм пробвал първата машина я...

2873 4
R

Потопяеми помпи за кладенец

Здравейте ! Каква потопяема помпа за кладенец ще ми препоръчате ? Кладенеца е дълбок 13м в...

2299 0
K

Въпрос относно работа с миксер GILIOLI?

Колеги някой да работи с въпросния миксер имам нужда от помощ относно електрон...

1100 0
V

Въпрос за навигация TRIMBLE CFX-750

Monk: Колега за какви парички го взима,ако не е тайна.

5133 4
E

Трактор Т150 - съществува ли механична скорстна кутия?

epleired: Хора споделете по подробно предполагам на доста колеги ще им е интересно.

1590 6
S

Телескопичен товарач SANDERSON TELEPORTER 525

Колеги,някой да знае от къде и кого мога да поръчам резервни части за посочената машина?

1138 0