ултразвукови устройства притив мишки

• D
    Някои използвал ли е такива устройсва и доволни ли сте.От каде може да се купи освен в интернет
  • I
    Аз използвам [url=http://yay.bg/%D0%95%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D0%BD-%D1%83%D1%80%D0%B5%D0%B4-%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B1%D0%B0-%D1%81-%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%BD%D0%B8-%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8-riddex?search=riddex]Ридекс[/url] и също така [url=http://yay.bg/%D0%A3%D1%80%D0%B5%D0%B4-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B8-%D0%B8-%D0%B3%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%87%D0%B8-Pest-Reject?search=pest%20reject]Пест Режект[/url] и съм много доволен от двата уреда. Само имайте в предвид, че тези продукти не действат мигновенно, а са нужни около 10- тина дни преди да почнат да прогонват всичките нахалници!
  • A
    полэвам от 2г.с съм доволен .не се эадеиства алармата в халето толкова често.но не ги иэселва напълно.има проиэводител в София и иэпрашта по курие.
    • I
      Аз също съм доволен купих си го от интернет
  • S
    Аз си купих ел.уред за борба с грезачите.Доволна съм,охранява 120кв.м .Купих го от практикер ,казва се PESTX REPEL СТРУВА 32ЛВ.И мишките не превикват защото сигналите които излъчва се сменат
  • P
    Тези устройства имат временен ефект т.к. гризачите привикват към честотите след известно време. Чувал съм , че популациите намаляват вследствие отрицателния ефект, които оказват на размножаването им.
  • Имаме ги от около 4 години и сме много доволни. Опасали сме целият обор и мишките и плъховете са значително по- малко, отколкото при съседите фермери. Поръчах ги по телефона, тогава струваха около 20 лв. Сега ги виждам по ветеринарните аптеки, но не съм се интересувала от цената. Единственото усърдие свързано с тези "електронни котки" е да забърсваш паяжините от време на време.
  • I
    Ползвам устройство и за мишки и за къртици. Има първоначален ефект, който е около 1 година, но впоследствие свикват ли или оглушават не знам, но отново имам мишки. Много по-малко са от обикновено, но ги има. След като сложих устройството за слепи кучета нямам ровено в мястото, от него мишките не бягат. Докога ще има ефект не знам.
  • S
    moi kom6iq go ima i e dovolen kazva 4e moje da mine mi6ka ili pl1h no ne se zad1rja i ne gnezdqt na mestoto a za drugi jivotni neznam toi ima dosta takiva ,ku4eta ,kotki i tam dr. .
  • L
    Аз проучвах въпроса,но лично не съм ползвал.Казаха ми,че афактът е добър,но не трябва да имаш в близост домашни любимци,че ги подлудява.Има ги в агроаптеките,но по-ефтино ще ти излезе с доставка от производителя.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

избор на тръбно ролкова поливна машина

Hri100: Аз съм най-доволен от Окмис.Вносител е фирма Новита прим.

72 1

Мулчер-тава

Здравейте,колеги! Интересувам се от такъв тип мулчер-тава ,който може да сподели малко пов...

405 0

Пръскане по въздух - делтапланер или самолет

Iancho: колега делтапланер не ти трябва най добре е с хеликоптер

921 3

Търся машина за прибиране на тикви

: Кое Землище си ас имам всичко необходимо

575 4

Бензинова дробилка за клони до 7,5 см

Здравейте колеги,някой има ли наблюдения за роботата на бензинова дробилка за клони.До как...

1249 0