H

Помогнете при избор на GPS Trimble или Mueller Elektronik

vladimirvelichkov: Ник има най-добрия съпорт при навигациите в България.Тримбъл не са изобус съвместими,така...

9581 6
D

ултразвукови устройства притив мишки

soda: Аз си купих от един магазин в София ж.к Люон 3 бл 380 и съм доволен!

26076 10
M

Проблеми при настойка на шредер Zanon

Боян: Здравейте, имам няколко въпроса свързани с мулчера и Т150. Ако е удобно обадете ми се 089...

6956 11
M

Отопление на оранжерия

Дани: Здравей,и аз бях пред такава дилема, докато на Агра2020 не посетих щанда на фирма Рурис....

693 1
K

Дайте съвет за водна помпа

Прес: Здравей, аз си взех Ruris MP80 3 цола. За 370 лева. Много съм доволен. Разгледай помпите и...

1109 1
H

Мотокултиватор

preslav: Здравейте, аз си взех на една нова марка на българския пазар- Ruris, румънско производство...

147 1
I

Търся машина за прибиране на тикви

Румен Стоянов: Ако още не сте намерили машина моля обадете се 0887244548. Имам.

749 5
T

Почистване на мери и пасища

Miroslav: Да.Ние работим в северозападна България.Цената е според терена.Работим и на час,и на декар...

1988 2
D

Машини за обработка на лешници - от бране до продажба

Драганов: Всичката необходима техника от засаждането, резитбата, химична и механична междуредова обр...

7603 3
U

избор на тръбно ролкова поливна машина

Hri100: Аз съм най-доволен от Окмис.Вносител е фирма Новита прим.

259 1
P

Капково напояване - кой начин на свързване на избера?

Аренерт: Бих искал да попитам дали съществува клапан който да се монтира след помпата да подържа на...

25437 19
V

изваждане на чесън-ок. машина?

rosdim: Продавам картофовадачна машина -полска

8431 17
K

Мулчер-тава

Здравейте,колеги! Интересувам се от такъв тип мулчер-тава ,който може да сподели малко пов...

829 0
C

Избор на сеялка

Kalin: Аз също мисля, че е много добра идея да разгледаш в базар. Няма смисъл да взимаш нова спор...

543 2
V

Вадачка за картофи

kosa4: Нито едната от двете. Направени са от много слаб материал късат се гредите, и е жива мъка...

100318 3