Челен товарач за трактор

• N
    Дайте мнения за марки челни товарачи за трактори.
  • S
    Имам един познат фермер в Германия роботи с Fendt със преден товарач stoll никак не е доволен от него те го ползват доста.Преди години имаше john deere с някакъв френски товарач не му знам марката и е бил в пъти по доволен от него.
  • N
    http://www.youtube.com/watch?v=-FDLW5tfwSc&feature=player_embedded
  • M
  • P
    да,за STOLL товарачи повече от 3.80 не може да качва.така че сипвам на шнека и оттам на гондолата.появи ми се проблем обаче с бързата връзка за хидравличното му управление.някои знае ли къде може да се отремонтира,по точно смяна на уплътняващите пръстени?
  • M
    за високите гондоли незнам как ще се справя. За този модел трактор STOll предлагат товарач който вдига на 3,86 м. Имай в предвид че допълнителните хидравлични изводи, които ти трябват за кофата с челюстите, оскъпяват даста. Самата кофа също е скъпа.
  • D
    ники едни от село и те животновъди взеха такъв трактор с товарач някакъв.от анимекса купуваха всичко.за пари незнам.обаче камион гондола товарача го товари без проблем.
  • N
    NEW HOLLAND T 5050/ 95 к.с.
  • M
    Какъв е трактора на който ще монтираш товарача?
  • N
    Да колега челен товарач за трактор.Устройството да е оборудвано с кофа,вилица за рулонни бали с клещи за горно захващане.STOLL били най добрите,но са доста скъпи.Ще купувам,но не съм работил с такова устройство и затова търся информация.
  • I
    Колега, нека да конкретизираме ! Челен товарач , не телескопичен товарач ( телехендлер ). JCB не произвеждат челни товарачи за трактори. Относно челни товарачи, зависи какво те интересува. Най-добрите марки са STOLL и QUICKE
  • I
    jcb

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Почвени проби и анализиране на получените данни

За да Ви помогнем да установите, в каква степен това уникално почвено разнообразие се отра...

63 0

Инспекция на посевите чрез заснемане с дрон

Събираме точни данни на ниво растение, използвайки високо прецизен дрон с интегрирана мул...

33 0

избор на тръбно ролкова поливна машина

Hri100: Аз съм най-доволен от Окмис.Вносител е фирма Новита прим.

163 1

Мулчер-тава

Здравейте,колеги! Интересувам се от такъв тип мулчер-тава ,който може да сподели малко пов...

577 0

Пръскане по въздух - делтапланер или самолет

Iancho: колега делтапланер не ти трябва най добре е с хеликоптер

1156 3