Новата техника и въпроса с резервните части за нея

• B
    kolegi gledam 4e mn ot vas imat problem s rezervnite 4asti za novata texnika.ako ima kolegi koito sa dovolni ot dostav4icite ili firmi 6te ima kolegi koito 6teim b1dat ot polza
  • T
    Здравейте, по повод написаното във форума, че търсите ремъци за Кейс , бих искал да Ви кажа с няколко думи за фирмата, в която работя. Това е "Инженеринг за механизация в животновъдството - 2000" ООД , със седлище гр.София - офиси и магазин и складова база с магазън в гр.Русе.Основният предмет на дейност вече повече от 25 години е доставка, монтаж инженерингова дейност и пълно обзавеждане на животновъдни ферми и по специално доене, торопочистване, млекоохлаждане. Единствен и изключителен представител на фирма "IMPULSA" за България.като вноса на стоки е предимно от Германия. Вече от почти година допълваме дейността си с внос на оригинални резервни части за Fortschritt, CASE, CLAAS, John DEERE. Единствен и официален представител сме на Фортшрит за България за най новите модел сламопреси К464 произведени изцяло в Германия. Внасяме също и оригинални и качествени немси ремъци на Фирма "TAGEX" с качество за първично вграждане и вериги - елеваторни, транспортьорни и т.н. на "IWIS" Мюнхен на добри цени.Доставката на части за Кейс е от 4-5 раб. дни , като от тези продукти имаме голямо количество на склад в България При нужда може да се свържете с мен относно информация и доставка на ремъци и части С поздрав, Теодор Филипов - мениджър внос "р-части" сл.тел. 02/936 72 20 мобилен 0885 996 649
  • K
    Чувал съм , че за Джони в гърция имало магазини едва ли не на всеки ъгъл ! Освен това съм чувал че там цените са и доста поносими ! Но само съм чувал
  • Колега и аз съм на мнение, че от Мегатрон нищо не става. Поддържат складова наличност само на филтри и масла и нямат почти никакви резервни части.А ако поръчате нещо, не се знае кога ще престигне-може и да ви влачат с месеци. Имало фирми които внасят части от Гърция.Ако знаите някоя татава фирма, дайте кординати.
  • КОЛЕГИ,ДАЙТЕ СЕРИОЗНИ ФИРМИ ЗА ДОСТАВКА НА ЧАСТИ ЗА ТРАКТОРИ ДЖОН ДИЪР, ЗАЩОТО ОТ МЕГАТРОН НИЩО НЕ СТАВА.
  • обслужването от ОПТИКОМ наистина е на ниво, и имат части винаги
  • K
    И "вече" а не "ве4е"
  • K
    Борка малка забележка пише се "ще" а не "ште" Аз работя с Оптиком и вече почти всичко ми е от тях ! Обслужването е на много високо ниво ! Имал съм случаи в които и през почивните дни са ме обслужвали
  • B
    ок няма проблеми ште пиша ве4е на кирилица
  • БОРКА,ПИШИ НА КИРИЛИЦА БЕ МАМИЦАТА МУ.НЕСИ ЛИ ХОДИЛ НА УЧИЛИЩЕ ,Я НА КАКАВ ТРАКТОР СИ СЕ КАЧИЛ. Ами трудно се разбира бе дете
  • Borka nie imame dve kombayni CLAAS,a 4astite gi pazaruvame ot Rapid i sme dovolni,vqrno e, 4e naduvat cenite osobeno po vreme na kampaniq ako si pora4a6 ne6to i te go nqmat v nali4nost i te skubqt za dostavkata no taka stoqt ne6tata v BG.Drugata firma s,koqto rabotim e BULAGRO,pti tqh polojenieto e sa6toto,no da ne zabravqme i za mentetata,koito se predlat na pazara ot nqkakvi izmisleni firmi na po niski ceni.Eftenoto izliza skapo
  • всички режат глави! мембрана която струва 5евро в германия ми я носят за 100евро.даже не си правят труда да махат етикета с цената ,затова наблягам на руска и турска техника
  • B
    ako ima kolegi koito sa dovolni ot dostav4icite ili firmi 6te ima kolegi koito 6te im pomognem v t1rseneto
  • е ии опита се да кажеш нещо ли кво че не мога да схвана

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Почвени проби и анализиране на получените данни

За да Ви помогнем да установите, в каква степен това уникално почвено разнообразие се отра...

63 0

Инспекция на посевите чрез заснемане с дрон

Събираме точни данни на ниво растение, използвайки високо прецизен дрон с интегрирана мул...

33 0

избор на тръбно ролкова поливна машина

Hri100: Аз съм най-доволен от Окмис.Вносител е фирма Новита прим.

163 1

Мулчер-тава

Здравейте,колеги! Интересувам се от такъв тип мулчер-тава ,който може да сподели малко пов...

578 0

Пръскане по въздух - делтапланер или самолет

Iancho: колега делтапланер не ти трябва най добре е с хеликоптер

1159 3