Колеги кажете марка GPS

• B
    Какви цени са GPS-te и кои марки са най - добри
  • S
    Имам и Mueller Elektronik и Trimble CFX-750 има голямо значение за какво ще се ползва, Първо си купих тази на Trimble CFX-750, но се оказа, че не може да се свърже с компютъра на торачка RAUCH Axis 30.1 и се наложи да си купя и Mueller. Съветът ми е да си сигурен какво точно ще прави с нея и да знаеш какво да си купиш...
  • B
    Garmin, масови са, изгодни са като цени. Важно е точно за каква цел ще го ползваш. Ако е само за замерване на площи, почти всички ще ти свършат работа. Настрой си интервала на поне 4-5м, така файла няма да е голям и лесно ще се прехвърли.
  • M
    А под наем не дават ли някъде?
  • P
    колега купи си Topkon Precision Agriculture система 110/150 тази система ти позволява да работиш както само с навигиране също така и монтирана към нея автопилот само навигацията струва 3.700лв без ДДС може да се монтира на всеки трактор пък било то и руски и работи перфектно.
  • L
    Аз ползвам това:http://tractor.bg/%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%BD%D0%B0/11548/Trimble%20CFX-%20750 Доволен съм,цената му е 3000 евро!
  • T
    Колега и аз ползвам Trible. Лесно се използва. С едно моторче на волана става доста добра комбинация. Успех!
  • S
    Ето това е наѝ доброто и лесно за употреба Trimble
  • N
    GreenStar системата на John Deere и по-специално системата за автоматично водене AutoTrac. Вече монтирах 14-тия от началото на годината
  • B
    аз си купих так1в и с1м доволен http://tractor.bg/%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%B8%D0%BD%D0%B0/3730/GPS%20%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B8%20Muller

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Почвени проби и анализиране на получените данни

За да Ви помогнем да установите, в каква степен това уникално почвено разнообразие се отра...

63 0

Инспекция на посевите чрез заснемане с дрон

Събираме точни данни на ниво растение, използвайки високо прецизен дрон с интегрирана мул...

33 0

избор на тръбно ролкова поливна машина

Hri100: Аз съм най-доволен от Окмис.Вносител е фирма Новита прим.

163 1

Мулчер-тава

Здравейте,колеги! Интересувам се от такъв тип мулчер-тава ,който може да сподели малко пов...

579 0

Пръскане по въздух - делтапланер или самолет

Iancho: колега делтапланер не ти трябва най добре е с хеликоптер

1161 3