Какво мислите за мулчери GEO?

• B
    Колеги здравейте, какво ви е мнението за мулчерите с марка GEO? Интересуваме за пасища в планински район с храсти до 5 см.
  • G
    Колеги,ползвам мулчера втора година.За тази цена работи прилично,почиства добре.Насочвам ви вниманието редовно да притягате ремьци и да го гресирате.Сменям чуковете и ремьци,консумативи.Просто си го подьржаите.
  • 1
    Втория дефект след ремъците е ,че падна валяка,мисля,че така и така е много негодно захванат с едни менте лагерчета,все едно ще го търкалям у нас в хола
  • P
    Оригиналните ремъци са локум. За зелена висока трева ножчета. Става за храсти до 6см, но трябва да се внимава ако са гъсти. За тези пари толкова. За храсти махайте валяка.
  • 1
    При мен също запали ремъците,още на първите декари.Когато питах продавача ми каза,че са италиански,но после разбрах каква е изтината,а тя е ,че не са.Окосил съм 100 дк. овощки,смених два пъти ремъци,единия път по моя вина.За сега го ползвам само с чукове.Върши работа,но сега ако трябва да го купя не бих дал тия 4300 лева за него
  • М
    Мулчерът трябва да се използва по предназначение и да се спазват инструкциите за експлоатация. При неправилна експлоатация е нормално машината да дефектира. По подробна информация можете да получите на тел: 0897 089 163. Машините, които „Меркурий Агро“ продава са със сертификат от фирмата производител ГЕО както и 2 години гаранция.
  • Т
    Колега, мулчерите ГЕО за които споменаваш са добри за косене и то при положение, че са Италиански. Ако си купиш ментетата на фирма МЕРКУРИЙ АГРО Велико Търново, няма да можеш дори и да косиш. Знам го от опит.
  • M
    Кажете тревата с чуковете ли я махате или с ножчета? с чуковете запалих ремъците и след смянатя много бързо загряват
  • G
    имам гео среден клас за сега съм доволен чисти и по дебели но трябва да са единични хубавото му е че има хидравлика и се мести странично идеален за овощни градини
  • R
    zdravei te az imam myl4er na zannon model tmy 1685 i sam mnogo dovolen ot nego i go teglq s tk 80 no my e tejak makar po katalog da go daavat 4e moje da go varti i po slab traktor,ako pi6at za traktor 100ks ti trqbva 130
  • A
    Kakvo proizvodsvo, koi gi predlaga???Pogledni na uni tezi model Uni Ino.Predlaga gi traktor invest karlovo I sum dovolen....

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Почвени проби и анализиране на получените данни

За да Ви помогнем да установите, в каква степен това уникално почвено разнообразие се отра...

63 0

Инспекция на посевите чрез заснемане с дрон

Събираме точни данни на ниво растение, използвайки високо прецизен дрон с интегрирана мул...

33 0

избор на тръбно ролкова поливна машина

Hri100: Аз съм най-доволен от Окмис.Вносител е фирма Новита прим.

163 1

Мулчер-тава

Здравейте,колеги! Интересувам се от такъв тип мулчер-тава ,който може да сподели малко пов...

579 0

Пръскане по въздух - делтапланер или самолет

Iancho: колега делтапланер не ти трябва най добре е с хеликоптер

1161 3