L

Изграждане на поливна система - как да си направя?

ipsystems: може със автоматични пръскали, предполагам че няма да вреди на дръвчетата освен ако не ги...

4927 8
J

съвет за подходяща потопяема сондажна помпа и генератор

ipsystems: Здравейте, rnПрочетох много експертни мнения по тема която ме вълнува и реших да потърся...

4769 1
I

Гориво-нагнетателна помпа за трактор ТК-80

ivanko: при зака4ане на стенд при пално натоварване 18 кобика максимом благодаря на колегата немог...

2267 4
P

Колеги, къде в България се продават нови тикварки?

georgi1980: zdr. kolega az sam ot Sliven i imam edna 4isto nova tikvarka koqto mislq da prodavam ako t...

3737 6
B

Съвет относно браздир за малък трактор

bekama89: Колега тези плугове за които говориш не са японски тези мисля са български и да прав си за...

6342 2
S

Съвет за разстояние между барабан и контра на вършачка

ivostiil: Ей го оригиналния чертеж на русенската машина: http://dox.bg/files/dw?a=2365136e30

3395 5
S

Калкулатор за вземане на решение при избор на азотна тор

shider12: Probvhte li go toz karbamit i dovolni li ste ?

2146 3
P

Колеги някой да знае къде се продават нови тикварки Турски

искам да купя и да намеря човек който да ми направи таралеж за вдигане на тиквите в отвор...

953 0
P

Устройство против птици в лозови и овощни насъждения

vania_772: Това с употребяваните СД-та върши страхотна работа.Лично го изпробвах.На 0.5 -0.7 дка лозе...

13431 9
D

Електропастир

elpastuh01: За всички които са проявили любопитство по темата препоръчвам да разгледат и сайта на БЕНТ...

30613 19
T

Полуоска за мотоблок Руджерини

Dragon: Попитай тук: Янков 0886740624

1901 1
S

Избор на GPS показващ реални граници на нивите

IASEN: И аз се бях запътил да си купувам GPS, на инвестицията ми се видя твърда голяма. Позаинтер...

19925 10
M

Немска дробилка за дървесина от АВТО ТОЦИ

Интересувам се от мнения за работата на немска дробилка за дървесина от АВТО ТОЦИ. АВТОТ...

3115 0
A

Информационна система за оранжерия?

Здравейте. Искам да попитам собственици на малки стопанства дали имат интрес към монитори...

1104 0
I

Откъде да взема мулчер под наем?

Uslugivt: Аз мога да ви оигуря подходящият шредер под наем, телефона ми е 0889177737, ако наистина и...

6318 4