V

С какъв препарат да пръскам люцерната

jivko159: добър ден колега видях тема и искам да попитам люцерната е млада сята е март месец ако нап...

36224 35
S

Съвет: искам да закупя Раундъп- оригинал

slavkremenski: закупихй НАСА на цена8лв литър и резултатите ще се видят скоро

35412 22
A

ХЕРБИЦИД ЖИТНИ

julyan von emona: Написах в гугъл "тотален хербицид" и ми излезнаха ужасяващи неща. хВ съйщност имам малка з...

14962 20
M

Препарати за обезаразяване на семена против царевичен хоботник и телен червей

VLADKO: За мене съм си купил, ако на някои му трябва има достатъчно обадете се на 0889186175

12027 20
P

Пръскане преди поникване на слънчоглед

gezata: Всички съвременни сеалки имат широки претъпкващи колела ,които"валират" в реда.Влагата се...

9528 19
V

Фунгицид при пшеницата.

martin_dobrev: Ясно [:namigvane:].Днес е празник,все пак хайде на здраве на все земеделци

5952 17
P

пролетно пръскане на пшеницата

diditxd: Течните торове на Биохум са страхотни, силно ви ги препоръчвам. Работим с тия от години. Н...

13277 17
V

Каква е тази болест по слънчогледа?

naiss: Не обвинявайте Пулсара. Няма фалшив или Турски. Разликата е в цената.Турския е два пъти по...

9920 16
M

Пулсар при Клеарфилд хибриди

kamens: Не е ли късно веча за пръскане с пулсар.Може ли да нанесе някава вреда на слънчогледа.

12866 15
J

Браншеста мана по пшеницата

trinitybg: diditxd форума НЕ е място за реклама ! За рекламиране на продукти си има определени за то...

17016 14
K

с какъв хербецит против плевели се пръска пшеницата

: без фактури но оригинал за тва и цена 400лв и не от Турция

7954 14
A

Препоръчайте ми фирми за семена и препарати!

Nikim: Бил съм клиент на Асм Монтана даже съм от Монтана и вече никога няма да се сета за тях. С...

9600 13
A

Как да се справя с поникналата паламида, в засятата с царевица нива?

Atanas_Koev: Колеги благодаря, че се отзовахте в крайна сметка напръсках с Арат, защото имах от него,но...

9877 13
B

Колеги дайте мнение за ПУЛСАР

izhel: Пулсара е нож с две остриета. Може да свърши прекрасна работа, а може и да смъкне добива -...

9826 11