Някой ползвал ли е Лаудис при царевица?

• V
    Колеги някой от вас ползвал ли е препарата Лаудис при отглеждане на царевица. Какъв е ефекта и от къде препоръчвате да се купи? Има ли някакви тънкости? Благодаря предварително!
  • D
    Аз ползвах тази година Лаудис за сладката ми царевица и също съм много доволна. Недостатъка на препарата е, че унищожава единствено това, което е над земята, а коренищата остават!
  • G
    ние ползвахме мин.година много сме доволни от Лаудис
  • K
    колеги лично моето мнение което е категорично е , че на пазара няма по добър продукт от лаудиса горещо препоръчвам на тези които могат да си го позволят да не се двуумят наблюдавал съм ефекта му е поразителен
  • S
    Не съм го ползувал още,но видях ефекта миналата година при един колега и беше фантастично- за няколко дена и житните и щшироколистните плевели побеляха като сняг и дадоха фира. Затова си купих тази година за всичката царевица- скъпичко е,по 10 лв. на дка излиза без ДДС,но поне се надявам да избия парите с по-висок добив.
  • D
    Да определено и двете комбинаций които казах са по добри!!!
  • J
    Колеги някои използвал ли е Лаудис при Сорго?
  • V
    Рекорд, по добър ли е от лаудис?
  • D
    По добре използвай комбинация от 2 хербицида ще останеш много по доволен пример: Мистрал Екстра + Уидмастер,Мистрал Екстра + Каспър,Камбио + Келвин топ (Рекорд на BASF)!!!!!!!!
  • I
    Ефекта му е добър, стига да нямаш балур от коренища, че не му действа след време си избива отново. Миналата година го ползвах и тая също ще напръскам една част от царевицата
  • D
    Ние го ползваме при нас.Евектен е.
  • I
    Наблюдавал съм ефекта му. Добър е. Заслужава си.
  • Виж този материал ( рекламен е , но все пак...) http://tractor.bg/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%82/15/%D0%91%D0%B0%D0%B9%D0%B5%D1%80%20%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F%20-%20%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20%D0%9A%D1%80%D0%BE%D0%BF%D1%81

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Заместител на линурон при кориандър

Иван: Колега намери ли препарат за кориандъра ?

218 1
1704 1

Фунгицид при слънчоглед

Cheha: И аз съм се замислил по този въпрос, но смятам да поизчакам с фунгицида защото съм пръскал...

320741 4

Браншеста мана по пшеницата

fendtpower: няма такава доза 2 гр на Дербито бъркаш дозата започва от 2.5 до 3.3

16791 14