Препоръчайте ми фирми за семена и препарати!

• A
    колеги споделете с кои фирми работите и кои са най сигорни с добри семена
  • N
    Бил съм клиент на Асм Монтана даже съм от Монтана и вече никога няма да се сета за тях. Сега работа с Балеая груп и съм пре доволен по добри цени по качествено и много по бързо обслужване и най вече много корекни.
  • Агродимекс работят само с кооперации, за да им плащат на джоб на председателите, ако очакваш цена и качество няма как да стане, там далаверата е на почит
  • Тия хейтъри на Агросвят 98 са конкурентите им, които по този начин им правят реклама, доказано е, защо не е отишъл тоя дето се жалва във форумите да им се оплаче лично, че са го излъгали, защото явно не му е чиста работата.
  • Ами спрете да ходите като цветарки от фирма на фирма и да изнудвате за цени, очевидно вие говорите зад гърба им, а за тях е само във вашето предположение!
  • T
    diditxd форума НЕ е място за реклама ! За рекламиране на продукти си има определени за това места! Този СПАМ е НЕДОПУСТИМ, още повече си го напускал във всички теми !!!
  • S
    Агроелит, Асм , Интерагро Транс - това са фирми за които мога да кажа,че са доказани през годините .
  • A
  • M
    Аз от 3 години работя само с АСМ МОНТАНА и съм повече от доволен !!!
  • A
    колеги в тая фирма като отидеш ти обращат внимание само само да ти вземат парите а кат си отидеш говорят зад гърба ти много долни са особенно дебелата в офиса
  • A
    семената на Синджента са много добри спор няма но много зависи и от дистрибутора им аз лично работя с Пестицид Шумен напатил съм си от тукашни фирми колкото до тази фирма Агросвят 98 наистина няма добри приказки за нея последните години
  • Z
    За мен има доста добри фирми, но когато давам препоръки се ограничавам до една, защото само тя е тествала семената си с препаратите си. Препоръчвам Синджента имат семена за всички култури и препарати за тях и имаш гаранции. Примерно питаш ги ако сея сладка царевица мога ли да третирам с Елумис и те ти отговарят ако сееш хибрид на Синджента - да! За него даваме гаранции.
  • A
    аз работя с агрив и агросвят 98 но тия от агросвят излязаха големи мушенници има една дебела у офиса която лъже със семеконтролните разбрах и отделно казват една цена а после факторират на различна а и подразбрах че доста от клиентите зеха да ги напускат понеже мамили с препаратите смесвали ги с вода
  • E
    агродимекс

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

система за оповестяване

rosi11: гледам номера от снимките от очертаването, където номера започва с екате и още две числа,...

80 1

Заместител на линурон при кориандър

Иван: Колега намери ли препарат за кориандъра ?

365 2
1727 1

Фунгицид при слънчоглед

Cheha: И аз съм се замислил по този въпрос, но смятам да поизчакам с фунгицида защото съм пръскал...

320977 4