B

Пазар на агнета за страната и чужбина

chalaka: V Rusokastro e klanicata kolega

8994 40
B

да помогнем на Валери Цветанов

Boris_Bojov: можеби трябва да пуснем тема за провокацйте или просто за отклоняване на провокаторите.

1818 40
B

da se posmeem zaedno ili..?

zdravko74: разликата в цената се получава от скъпата българска работна ръка в гъция.

1971 37
F

Правителството падна... а сега на къде ?!

един от вас: Здравейте колеги както вървят нещата май трябва да се намесим ние производителите и плаща...

5508 37
Y

протест на животновъдите от страната

metsanat: Ще се жалват по късно, то нали хляба ще стане поне 1.10, и то какъв хляб, пълен с набухват...

2695 36
L

Преглед на печата

galatina: прочетох всичко изложено по тази тема и всичко е истина,която трябва да си я признаем,но в...

2771 36
D

Плащането на субсидиите се отлага за неопределено време

difimi: Скъпи колеги аз настоявах като вас да знам кога ще си получа парите от европа !!! ето как...

8269 35
S

колеги животновъди къде сме ние ,,,

: Няма да сте единни животновъдите и няма да отстоявате позициите си защото избирате вифаджи...

1313 35
O

Притеснен съм сериозно.

izhel: Попе, не изопачавай същността и целите на сайта и не го превръщай в бардак. Има други сайт...

2022 33
P

Споделете идеи относно ZEM файлове

darakov: marmarov - здравйте имате ли .зем фаилове за кадис за с.Близнак община Малко Търново?

21409 32
L

ЗАМЕНЯМ МИНИСТЪР

diomarkov: И мислиш,че някой ще се навие?Беля на главата...Не ти ща бирите-дръж си министъра!!!

3418 32
G

общо решение

tenata40: ДА , НЕ парии скоро няма да има ми ще си къпъваме тор с наши пари даже може да не хвар...

5200 31
G

Проблеми в секторите на земеделието

landman: До galatina Напълно съм съгласен с вас колега. Има хора във форума които пишат и изк...

7146 30
Z

Празници

: Весел празник пожелавам на всички зем. производители, които днес празнуват циганската нава...

1729 30
I

Потвърдено е участието на МЗХ в Третата среща на членовете на сайта

: колеги ние само си приказваме тези земеделски организаци където се навъдиха изпбшто не ни...

908 27