Притеснен съм сериозно.

• O
    http://vbox7.com/play:db071522
  • I
    Попе, не изопачавай същността и целите на сайта и не го превръщай в бардак. Има други сайтове за тия теми.
  • А аз си мислех, че да си поп е призвание, а не работа. И че парите за вас са без значение.
  • M
    Отче ,отче нагази лука.Това с писмото до патриаршията е добра идея, мисля че е достойна и за някое предавате.Отечествен фронт например или за господари на ефира.Ама сега да не ти се подкосят коленцата падре, ако го направя то то няма да е от злоба, а просто ще ти е реклама.Може даже да почнат да произвеждат фланелки с твоя образ, вземи да ги патентоваш и ще станеш безумно богат, не ти трябват ни църква ни имоти да ореш.
  • S
    Е това вече е връх! Моля ти се отче,кажи че се майтапиш.Частна църква?Ти още малко ще искаш някой да приватизира и Исус Христос. Няма лошо миряните да си построят църква със собствени средства,но тя не може да е частна. След като е построена и осветена тя е на всички православни християни,за да влизат в нея и да почитата Господа.
  • Ама аз не съм към патриаршията. И работя в частна църква, на хората от селото, те сами са си я създали. Хайде не се занимавайте с мен, вие ще ми кажете как да работя! Интересна статия по темата http://kaka-cuuka.com/265
  • Още утре ще изпратя официално писмо до Ръководството на Патриаршията в София да те привикат Отче Петре и да те питат щом не ти харесва да си Отец към Православната Църква, защо срамиш Христианството с грубите си писания и непристойно поведение. Засрами се ! Админи изтрийте му акаунта
  • A
    Отче,моето мнение ,че ако трябва някой който да каже какво да се прави,това е само ЦЪРКВАТА..а що се отнася до коментара че поколението ми ще носи фердже или чалма....ЩЕ СЕ ОБЪРНА В ГРОБА ОТЧЕ,И ЩЕ ВИ ПРОКЛИНАМ ВАС БОЖИТЕ ХОРА,ЧЕ ДО ТАМ СТЕ Я ДОКАРАЛИ...друг виновен неможе да има,защото както сте успели да наложите вярата ни със сила и меч в ръка ,така вие първи с меч в ръка трябва да поведете хората да я защитават,а не само да трупат богатсва ония от Ватикана и да живеят в разкош...спирам ,че са ядосах......
  • Хората не ми дават да се отказвам, нямало да има по-свестен поп от мен, кълнът се всички. Но това е друга тема. Моля коментирайте само по-темата.
  • I
    Re: (04.08.2009 18:29) Меценат, Щом си мислиш че е толкова забавно, защо не станеш и ти Отец?! Това е най-неблагодарната работа, за най-малко пари, която съм работил. Тази години съм бил на над 100 погребения, над 20 пъти са ме разкарвали за хора които уж ще умират, пък впоследствие оживяват. Празници, задушници, кръщенета и тн. Вече ми е писнало, не само на мен, но и на колегите Абе дядо попе щом не е толкова платена тая работа оставия и действай само със земеделието от него се печели много [:tractor:]
  • [:talk]
  • M
    Меценат, Щом си мислиш че е толкова забавно, защо не станеш и ти Отец?! "Това е най-неблагодарната работа, за най-малко пари, която съм работил. Тази години съм бил на над 100 погребения, над 20 пъти са ме разкарвали за хора които уж ще умират, пък впоследствие оживяват. Празници, задушници, кръщенета и тн. Вече ми е писнало, не само на мен, но и на колегите " Съчувствам ти, какво разочерование да те поканят за погребение а човека да уживее.Отче явно си за друго поприще, вземи стани лекар щом като отидеш и хората уживяват значи им действаш по лечебен начин.Или най-добре бъди и двете, ако уживее добре, ако пък умре ще го опееш и толкоз, и като ви е толкова втръснало що не се махнете?Разбери ме правилно, нито се заяждам с теб нито искам да те обидя, но това което правиш е неправилно и дволично.Едва ли аз съм човека който да те поучава затова го приеми като съвет.А за това да стана свещенник съм го мислил, но съм решил да запазя божествената частица в себе си като мирянин а не да ми я отнемат в божия дом фалшиви божии служители.
  • N
  • Меценат, Щом си мислиш че е толкова забавно, защо не станеш и ти Отец?! Това е най-неблагодарната работа, за най-малко пари, която съм работил. Тази години съм бил на над 100 погребения, над 20 пъти са ме разкарвали за хора които уж ще умират, пък впоследствие оживяват. Празници, задушници, кръщенета и тн. Вече ми е писнало, не само на мен, но и на колегите
  • M
    Явно за теб това е професия, и съм писал не "кесарово рамо", ами "кесаровото само", демек това те влече, не зацепи ли псевдо попе за кое говорех?
  • O
    Кесарово рамо? Като Поп, съм професионалист! [:dance:]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта