R

Герберските грижи за селското ни стопанство и младите в него

k22: Ти как би постъпил, ако беше на мястото на Герберите в този случай? А Сергей-Първанов, как...

1233 2
Z

Съвети за избор на висше училище по земеделие

rosa_canina: Колкото хора на тази Земя, толкова и мнения. Аз визирам специалност - "Агрономия", а докол...

2679 5
Z

Висше училище по земеделие, кое да избера

Здравейте, ккато се досещате от заглавието аз съм кандидат-студент и съм в дилема в кое ви...

24 0
P

НАРЪЧНИК ПО КОРУПЦИЯ

pascov: Проектът АЕЦ “Белене” и корупционните афери в енергийния сектор Ако заменките са най-м...

92 1
P

Национална Асоциация на Младите Фермери в България

pacoka: Колегата е мн прав. Поставих тази тема във форума,понеже подадох документи през миналия ме...

585 5
V

Еи загубен народ сме

mirchev: Еее,колежке,бива ли така? Ами те хората побързаха да се запишат със златни букви.....на ст...

1375 3
R

Подкрепи Бойко Борисов

Marin: Аз подкрепям тези-

69 2
D

Нови избори на народни представители

Здравейте! Ще ви споделя една идея, която въпреки че звучи утопично и неосъществимо има мн...

804 0
V

145 лева пенсия за земеделски производител

pacoka: 1- Искам да кажа на всички -ЧЕСТИТО. Това трябваше да се случи преди доста време. 2- Неви...

9321 26
F

правителството пада браво

fermer22386: какво видя в това правителство гос.рефер по добар живот за хората по малка безработица кое...

62 3
J

Фермери, вдигаме се, край на бездействието!

pacoka: Явно,това което се случва Ви устройва

44654 276
D

Протест на зърнопроизводителите

YULI: TRIBVA DA IMA SPRAVEDLIVOST PODKREPIAM VI.

1359 7
S

200 гръцки трактора готови да блокират Е-79 край Серес

Atanas90: Ето колеги това ви е примера давайте и НИЕ кога да ги чакаме нашите управници???

1159 4
B

какво стана

bewise: Ами то май се разбра че ние земеделците можем само да се критикуваме помежду си в форума и...

2442 19