Потвърдено е участието на МЗХ в Третата среща на членовете на сайта

• I
    Колеги, както се и очакваше земеделския министър не може да присъства на срещата в Беклемето поради задграничен ангажимент на тази дата. Министерството е изразило воля да участва в диалог с фермерите и затова ще изпрати заместник на министъра за участие в дебатите. Моля, всички заедно да съставим програма по която ще протекат разговорите, в която да залегнат най-належащите проблеми на земеделието и животновъдството. Призовавам за активно участие във форума
  • колеги ние само си приказваме тези земеделски организаци където се навъдиха изпбшто не ни заштитават надпреварват се коя е по добра и коя по добре ни заштитава а съшност страдаме все повече ние обикновените фермери така ше стане и с днешния митинг пак ше ни замажат очите а те ше отчетът поредното мероприятие в заштит на Българския обикновен фермер
  • Здравейте и от мен, Съжалявам, че не успяхме да се доберем в снега до Беклемето, но още с старта на пътуването - в Добруджа-та я закъсахме яко... За гостите от МЗХ не ми е толкова интересно, колкото ми беше като видях на снимките Нашите хора с родопските гайди!)) Не знаех, че сте ги извикали. Със сигурност е било весело ...като гледам снимките
  • V
    Колеги предлагам да спреме с тази анонимност и да пишете само на кирилица.В края на краищата сме Българи и сме в Б-я.Нека бъдем по сериозни в форума а в чата може да се майтапиме и бъзикаме.
  • Колеги пишете на кирилица или поне разбираемо.Не съм длъжен да ви четя драсканиците. Съобразявайте се малко, давайте пример на младите в сайта. поздрави, Черкезов
  • daniela ti ne se porish samouni6ijavash se s taq mafiq ne moje nikoi da se bopi oko se porish 6e padnesh losho s mafiqta opravqne nqma samo [:gun:] taka se opravat ti s tvoite problemi si mnogo nazat s vsi4ko
  • veska samo obe6avat i ni6o na mnogo takiva sre6i sam bil neee na ni6o ne vqrvam ot takiva sre6i i sta4ki adrean cakonski sasipa celiq si bisnes i to ot hora ot minisrerstvoto vetirinari dana4ni i kakvi li ne institucii sesa e na ulicata vzeha me vsi4ko dori i ka6ata za6o za da za6itava interesite na fermerite i mnoso hora so gledaha samo ottelevizorite i nakraq vsi4ki institucii natisnaha go ot vsqkade i go sasipaha tova sa pregovorite i sta4ki iiii fermerite sa razcepiha na mnogo laseri sa6o i boiko sega se opitva da napravi ne6o nooooo pari nqma za zemedelieto tova e ot septemvri do sega mnogo golegi v zemedelieto prilkio4iha s taq deinos mnogo sa na broi mnogo i to tezi koito bqha na vsi4ki sta4ki i v vsi4ko sega koi 6e izleze te ve4e gi nqma v toq bransh i minesterstvoto go znae v ponedelnik 6e pusnst po malko pari po smetkite i vsi4ko 6e otihne kakto vinasi i taka
  • Скъпи колеги и колежки , споделете как мина срещата? Какво дискутирахте, мерки, решения? поздрави, Черкезов
  • Надайте се за политическа личност. Министъра ще дойде, ама не съвсем. Заместника му твърдо смята да дойде, ама друг път. Калинка е в мензис . Но ще ни изпратят жертви .
  • За жалост съм поизтървал срока да добавя моите въпроси
  • да затова говоря да може да съдим ДФЗ за пропуснати ползи зазабавяне на плащанията след подписан договор. Налисе сещате че като ги осъдим десетина пъти и ще им излиза доста по евтино да ни плащат на време а не да ни мотат.
  • Даниела, какво обезпечение успяваш да предложиш на банките, отговаряш ли им на изискванията, понякога искат неоснователно 150-200 % обезпечение за да ти отпуснат кредит за земеделие- инвестиционен, допълнително имоти освен активите, които ще закупуваш.За съжаление, кризата им е нещо като още една преградна стена и затръшване на вратата за земеделеца.....
  • Нямаш правно основание да съдиш Държавната администрацияза пропуснати ползи, поради неспазване на срока за одобрение отхвърляне на проект като кандидат бенефициент по тази програма за селските райони. На какво основание ще докажеш пропусната полза след като нямаш подписан договор, само ако Администрацията забави изплащане на помощта на бенефициент на основание подписан договор, по причини които не са по Ваша вина, тогава имаш възможност - действай, аз съм за, защо добросъвестни дребни и средни производители трябва да изнемогват заради .....
  • Как бащаму на господин Борисов зам.министъра се е справил не леката задача да даде 70лв рента точно след изборите, и дали има нещо общо подема на земеделския му бизнес с назначаването му за зам.министър на земеделието?
  • I
    Браво. Земеделците не са хора, които само хленчат.
  • D
    Цялата тази ситуация е като пожара в саваната.Не изгори ли сухата трева-няма да покара нова.Това е естествен процес в природата,но няма да е естествен за нас земеделците.Не знам защо правителството избра този вариант за нас-та ние сме народа,и то по-голямата част от него.Знаем,че този,който оцелее сега,в тази криза,ще тръгне много силно напред и вярвайте ми-ЩЕ СЕ БОРЯ ДО ПОСЛЕДНО!!!!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Гъбарник

Цецо: Другото което искам да попитам е от една торба вярно ли е че излизат от 2 до 3 реколти

264 4

Кой трябва да се сигнализира за неидентифицираните животни?

Кой трябва да се сигнализира, за да се вземат навреме адекватни мерки, когато има неидент...

776 0

Държавата да поеме разходите за заплати и осигуровки, данъци

cenko: Като се замисля, наистина това са си чисто поемане на разходи за заплати и осигуровки ......

1712 2

Градушки - До 90 ст./дка такса ще плащат фермерите за противоградова защита!

htz180limited: Нищо догодина ще си платиш по 1 лв на декър (покрива няма да го плащаш.Покривите и бетонни...

2304 4

Не ви ли писна да ви крадат или ? Такса за градушките по 1 лв на дка

Uvas: Явно не! Щом седим и пасем, още издевателства ни трябват. Така е, като получаваме даром,...

2590 6