ЗАМЕНЯМ МИНИСТЪР

• L
    Заменям министър за две бири.Почерпката от мен.
  • D
    И мислиш,че някой ще се навие?Беля на главата...Не ти ща бирите-дръж си министъра!!!
  • P
    аз ще го взема ама комлект със станишев и доган
  • R
    Колега когато нещо се продава или заменя трябва да се хвали за да върви пазара.А за ТАЯ стока нищо хубаво не сме видели или чули.Не си упоменал със или без ДДС е.
  • N
    само да стане далаверата ама малко сьмнително
  • P
    хахаах ей се за далаверката ламтите . ми поне после ще ни поканиш ли на един плаж като го вземеш
  • N
    Не ти върви търга-никой не дава чак две бири.Свали малко мизата!Може да размислят! ------- хаха не е вярно Здравко и nejdet _sefket се навиха ама не знам какво ще го правят eee да ми даде малко от плажа
  • Z
    И от мен една , с близнаци .. Ако някоя от асоциациите се произнесе по въпроса .
  • V
    Колеги,мислех да не се впускам в писаници по темата,но не мога. От CVто на министъра е видно че се е справял доста добре ,за да го предпочетат за министър на земеделието. Това е видно също и от факта че е в медиен комфорт.(за справка Всякя Неделя от13.01.2013) Защо не се запитате, каде са ръководителите и представляващите фермерските организации в България. Защо никой от тях не поиска официално изявление на министъра по изплащане на средствата. Защо няма отзвук от поисканата за днес среща с министъра по темата. А относно шегата -давам крава с теле само дави отарва от мъките.
  • G
    д-р Мирослав Христофоров Найденов Министър на земеделието и храните Роден на 14 декември 1968 г. Завършил е ветеринарна медицина в Института по зоотехника и ветеринарна медицина в Стара Загора. Специализирал е "Ветеринарно санитарна експертиза" в Тракийски университет - Стара Загора и”Здравеопазване на животните ”в Берн - Швейцария. През 2008 г. завършва курс по програмата за политически лидери в Държавния департамент - САЩ. Професионалният си път започва през 1995 г. като участъков ветеринарен лекар във Враца. От 1997 г. е лицензиран ветеринарен лекар, с частна ветеринарна практика. В периода 2002 – 2004 г. става директор на Регионална ветеринарномедицинска служба – Враца. От ноември 2004 г. до август 2006 г. е Главен секретар на Национална ветеринарномедицинска служба. От септември 2006 г. става директор на Общинско предприятие "Екоравновесие". Бил е председател на "Гилдия на частно практикуващите ветеринарни лекари във Врачанска област", заместник-председател на "Българска асоциация на ветеринарните лекари за дребни животни" и вицепрезидент на „Камара на ветеринарните лекари в България”. Председател на Експертната комисия по земеделие и гори на ПП ГЕРБ. На изборите за 41-о Народно събрание, произведени на 5 юли 2009 г., е избран за депутат от партия "ГЕРБ" - Враца. С решение на Народното събрание от 27 юли 2009 г. е избран за министър на земеделието и храните. Владее френски, руски и английски. Женен, с две деца. ти ми предлагаш този маймун за две бири много висока цена,братле помисли си пак и дай нова оферта?
  • P
    да НО играчите правят играта
  • E
    Мразете ИГРАТА не играчите.
  • L
    Офертата важи до шести месец.
  • S
    Е,стига-ще ни дойдат в повече!И какво им има на момчетата,та гледате да се отървете от тях и да ги пробутате някъде?
  • D
    Даааа този го обичате. Какво ще кажете за Дянков? Човека число МААСТРИТСКОТО ЧУДОВИЩЕ.!
  • P
    Не ти върви търга-никой не дава чак две бири.Свали малко мизата!Може да размислят! ------- хаха не е вярно Здравко и nejdet _sefket се навиха ама не знам какво ще го правят

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Гъбарник

Цецо: Другото което искам да попитам е от една торба вярно ли е че излизат от 2 до 3 реколти

264 4

Кой трябва да се сигнализира за неидентифицираните животни?

Кой трябва да се сигнализира, за да се вземат навреме адекватни мерки, когато има неидент...

776 0

Държавата да поеме разходите за заплати и осигуровки, данъци

cenko: Като се замисля, наистина това са си чисто поемане на разходи за заплати и осигуровки ......

1712 2

Градушки - До 90 ст./дка такса ще плащат фермерите за противоградова защита!

htz180limited: Нищо догодина ще си платиш по 1 лв на декър (покрива няма да го плащаш.Покривите и бетонни...

2304 4

Не ви ли писна да ви крадат или ? Такса за градушките по 1 лв на дка

Uvas: Явно не! Щом седим и пасем, още издевателства ни трябват. Така е, като получаваме даром,...

2591 6