Споделете идеи относно ZEM файлове

• P
    Привет, Обмислях да си закупя GPS, за да мога да си обработвам земите "интелигентно" и да избегна дублиране и неточности при очертаванията. След известно ровене в Internet и консултации със запознати ( компетентни лица) разбрах, че зада мога да използвам GPS-а ми трябва списък с имотите или така наречените zem файлове. Обадих се в Министерство на Земеделието и Храниоте, и от там ме информираха че не могат да ми предоставят тази информация тъй като не съм регистриран геодезист !?!?!?!. От друга страна пък геодезистите не могат дами предоставят такава информация тъй като тя е на Министерство на Земеделието и Храните . И така .... Някакви идей по въпроса? Благодаря предварително на всички.
  • B
    Здравейте, някой да има (срещу заплащане) .зем фаилове за с.Близнак общ. Малко Търново с имена на наследниците?
  • D
    Здравейте, имам малко странен въпрос - някой знае ли откъде мога да намеря стар zem файл на дадено землище (колкото по-стар - толкова по-добре, даже ако може първичния) Мерси предварително
  • Z
    Мога да ви пусна срещу заплащане
  • Z
    Вие верно ли смятате ,че някой без пари ще ги пусне?!
  • D
    Здравейте, ще се радвам, ако някой би споделил информация относно въпросните .zem-файлове.
  • L
    И аз ще съм много благодарен ако някой ги сподели тези файлове.
  • B
    Nikoi li nqma tezi zem failove ot 2014... Ako gi imate puskaite gi, da sa ot polza za vsichki...
  • T
    Здравейте, някой има ли последния архив на ZEM файловете (или какъвто е последния формат) и би го споделил?
  • З
    Здрав ейте колеги, някой би ли споделил архива от 2014? И нека, ако някой се е сблъсквал с нещата да ги опише малко по-подробн оотносно конверирането на картите и добавянето им в ръчен ГПС. Благодаря!
  • П
    https://drive.google.com/open?id=0BzZKsfPHcGXgVGlfU1k2c081cTg Земеделски земи за цялата страна - малко стари от 2008
    • А
      В линка няма зем файлове, ако някой може да ми помогне, дори и със стари ЗЕМове, ще съм му много благодарен.
  • I
    Здравейте. Мога да съдействам със ЗЕМ файловете. Мога да ви ги изготвя и за GPS устройства. При интерес пишете на [email protected] .
  • P
    Имам всички зем.файлове. Как се сдобих с тях - сещайте се..От средата на 2014-та са, но вършат работа, защото промените, които са настъпили по отношение на собствеността са незначителни..
  • D
    Как и къде мога да намеря земфайл на с. Новачене, община Ботевград
  • I
    Здравейте. Мога да ви съдействам с зем файловете,както и създаването на файлове за GPS устройства. При интерес, пишете на [email protected]
  • F
    Информация за собствеността мисля че може да се получи от тук http://www.icadastre.bg но не съм пробвал

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Гъбарник

Цецо: Другото което искам да попитам е от една торба вярно ли е че излизат от 2 до 3 реколти

264 4

Кой трябва да се сигнализира за неидентифицираните животни?

Кой трябва да се сигнализира, за да се вземат навреме адекватни мерки, когато има неидент...

776 0

Държавата да поеме разходите за заплати и осигуровки, данъци

cenko: Като се замисля, наистина това са си чисто поемане на разходи за заплати и осигуровки ......

1712 2

Градушки - До 90 ст./дка такса ще плащат фермерите за противоградова защита!

htz180limited: Нищо догодина ще си платиш по 1 лв на декър (покрива няма да го плащаш.Покривите и бетонни...

2305 4

Не ви ли писна да ви крадат или ? Такса за градушките по 1 лв на дка

Uvas: Явно не! Щом седим и пасем, още издевателства ни трябват. Така е, като получаваме даром,...

2591 6