F

Застраховка за ЧЗП и акциз за горивото ?

: Мерси за отговора. Явно баща ми нещо не е разбрал. Иначе в НАРЕДБАТА (номер 5 от 2010)...

661 4
V

Внимание!Спират субсидиите за 10-та категория пасища с нова наредба!

metsanat: Едно време когатов софииското поле е имало жито а не блокове, животните от нашия район са...

1469 7
S

изплащане на субсидии за кампания 2009

: Здравейте,колеги.Подхващам пак стара тема,но може някой да има по нова информация.Има дост...

3561 118
R

Субсиидии за месодайни говеда

rataban: мерси колега за отговора имам кам 70 говеда но мисля че и тази година няма да взема нищо и...

845 5
Z

Говедовъдите -млечно направление без директни плащания

Nikol: Точно така нека си усмихваме на всичко пък току виж изгрее слънце и за нас

486 5
Z

субсидия 2009 - проблем с Разплащателна агенция

niki70: За АЕП никой не повдигна въпроса при нас май никой не се интерисува от АЕП.А лично за мен...

783 13
K

Субсидии за ливади

Лора: Много ми е интересен факта с тази глоба за бъдещ период.Баща ми е зем. Производител и живо...

16758 19
Z

Де минимис

: ее да про4ета нещо свясно то4но така

4327 116
G

Условия за получаване на субсидии

bibin: Май темата леко се измести Та, на въпроса - условия за получаване на субсидии - има наред...

8057 15
Z

Субсидии за животновъдството през 2010 година

viktor2233: не валя не можеш не си от голямото добро утро

1725 47
N

Земи под угар и плащания

: Според вас възможно ли е наредба да отменя правилник за приложение на закона?

12899 36
T

subsidii

: колеги някой получавал ли е парите за необлаготелстваните райони [:slap:] [:bike:]

25 10
A

СУБСИДИИ_2009 г.

rikii: - миналата година ги преведоха на 05.06 - точно една седмица преди начал...

1983 69
C

Субсидиране на животновъди

Nikol: те обикновенно така правят.Споменават еднократно да речем в новините ,че започва приема на...

2673 33
D

Пчеларството селскостопански отрасъл ли е?

: Не само с пчеларството е така.Не само че няма да получите субсидии,ами най-вероятно и на в...

1485 1