Пчеларството селскостопански отрасъл ли е?

• D
    Защо не се дават субсидии за пчеларите или те са втора ръка хора за министерството на земеделието и храните?Без пчелите няма опрашване на дивите и култутните растения,т.е. няма да има растениевъдство,и няма да има и животновъдство.В пчеларския бранш са останали само възрастни ,защото този отрасъл не се стимулира от правителството със субсидии.Скоро този упадък ще се отрази на природата и селското стопанство.Медът е здраве ,ама се търси само като ви \\\\\\\"опре яйцето\\\\\\\",само,че тогава е много късно.Защо не се дава за закуска в училище на децата?Ами елате да видите какво правят децата ви с парите за закуска -
  • Не само с пчеларството е така.Не само че няма да получите субсидии,ами най-вероятно и на вас ще забранят да продавате на дребно продукцията си.Както току-що чух в новините,че забраняват на селяните с по 2-3 крави да продават млякото. А аз бих купувала мед и мляко точно от село,защото ще знам,че няма да са кръстени с химикали.Но не можем да очакваме друго,след като онези 240 продажника са готови да освободят ГМО в природата.А така и вашите пчелички ще пострадат.Следователно и всички хора.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

40 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

162 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

238 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

107 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

187 1