субсидия 2009 - проблем с Разплащателна агенция

• Z
    здравейте колеги, не мога да разбера данните на страницата на разплащателната агенция.търсенето може би ше отнеме няколко часа ,не знам как са подредени бенефициентита,а сме 12 ооо,за дирекните плащания на площ.
  • N
    За АЕП никой не повдигна въпроса при нас май никой не се интерисува от АЕП.А лично за мен за наводнените площи какво да ме успокои.Спазват се директивите на ЕС на 100% пропаднал посев ако нямаш застраховка ще ти изплатят 50%ама върху какво? .Имаше много въпроси към министъра кръстосани и то и полвинчати отговори.
  • ники за АЕП каза ли нещо.а теб успокои ли те поне малко.
  • N
    Колеги днес по време на срещата ни със министър Найденов във гр.Елхово стана ясно че има превод към сметките на земеделските производители.Проверете си по сметките .
  • E
    http://www.dfz.bg/bg/direktni-plashtania-na-plosht/beneficienti/
  • Абихте ли ми дали линка за оторизираните суми за СЕПП.Предварително благодаря!
  • E
    Кликваш на линка, натискаш Ctri+F, появява се лента за търсене, пишеш каквото търсиш. Другият вариант е да отвориш списъка в PDF формат (под списъка на линковете). Там търсенето не е проблем. Успех!
  • Колеги, и аз нищо не съм получил - нито европейски, нито национални. Дочух, че няма да ги преведат до края на февруари, защото нямали пари, щели да чакат да се понапълни хазната от данъци през март и тогава. По мои сметки, това ще да е към към средата на месеца най-рано.
  • N
    Не губете кураж има около 7 часа до края на работния ден може да ги преведът в което дълбоко се съмнявам. вече са настроени за почивка и едва ли им е до преводи. [:talk]
  • Е дочакахме и последния работен ден на февруари [bi4] ,а споразумението бе до края на февруари но сметките си останаха празни.С какво ще се измъкните от ситуацията господа?
  • Колежке еми то края на февроари е след два дена вече за един месец далжим лихви които само с едно сажаляваме от страна на Р-А няма как да се платят [angry]
  • А на мен ми казаха да чакам втория транш до края на февруари.Само едно не ми е ясно как европейските ги преведоха по правилните сметки,а объркаха националните??Така както са я подкарали може и до юни да ги почакаме.
  • Колеги някои знае ли кога ще има превод на тези с обърканите сметки от Р-А казват в наи кратки срокове но някои да знае нещо по конкретно
  • Z
    извинявам се 72000

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

38 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

157 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

235 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

104 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

177 1