Субсидиране на животновъди

• C
    Здравейте колеги,ако някой е по- осведомен нека помогне.\r\nТова субсидиране на овцевъди и козевъди,за изтеглилите кредит ли е или повсеместно?
  • N
    те обикновенно така правят.Споменават еднократно да речем в новините ,че започва приема на документи за.....(който видял видял)и след няколко дни казват днес изтича срока за подаване на документи за......
  • Z
    Излезе Наредба № 2 от 11 февруари 2010 г. за специалните изисквания за участие в одобрените схеми за национални доплащания и за специфично подпомагане за 2010 г..На глава по член 4,5,6 и 7 от наредбата са предвидени 86 мл. лв.. Сумата предвидена по член 9,10 и 11 е 23 мл.лв..За деминимис и двата милиона евро за произведено квотно краве мляко се чака разрешение от Брюксел.
  • M
    А какви документи трябва да се приготвят.
  • става въпрос за безвъзмезната помощ за изхранване на животни
  • може ли някой да ми каже къде мога да намеря длъжниците към фонд земеделие
  • Ooo , да ! Ще го публикуват.... 1-2 дни преди крайният срок! В потвърждение на казаното - влезте в сайта на мзх и прочетете обявата с краен срок 15.02... [angry] [angry] [angry]
  • Крайно време е да има пълна прозрачност в сайта на МЗХ и РА, стига сме се питали по сайтовете. На време да го публикуват, че да имаме време да реагираме. Иначе как може да кандидатстваме за нещо без официално да е публикувано - обявено. Пресцентъра на МЗХ и РА се изхранват от нашите пари на данъкоплатците на България - Крайно време е да си вършат коректно работата.
  • koga 6te priemat dokumenti za de miniis nqkoi znae li
  • koga 6te priemat dokumenti za de miniis nqkoi znae li
  • пропуснах да пиша, че това беше м.декември 2009год.
  • аз кандидатствах по деминимис за овце и получих с 6.37%лихва за 2год.
  • M
    Ако може по подробно, в смисъл какво лихва, за какъв период ,е така на татък?
  • A
    Ахъм, аз [:namigvane:] Обаче...2008 год.беше.Когато се "излъгаха" от министерството и решиха, че и моят вид животни са все пак животни. И...тва си беше-веднъж и завинаги... [:slap:]
  • M
    Това за нисколихвени кредити по деминимас го чувам за първи път.Има ли някой който да е кандидатствал и да е взел?
  • A
    За деминимис-има не само субсидия, а и нисколихвено кредитиране. Така беше, а има ли промяна не знам.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

38 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

160 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

236 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

106 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

181 1