A

СУБСИДИИ_2009 г.

rikii: - миналата година ги преведоха на 05.06 - точно една седмица преди начал...

1980 69
G

Условия за получаване на субсидии

bibin: Май темата леко се измести Та, на въпроса - условия за получаване на субсидии - има наред...

8051 15
V

субсидии по С Е П П

: Защо ли пък сме сами. Задайте си този много важен въпрос колеги.

2148 63
T

subsidii

: колеги някой получавал ли е парите за необлаготелстваните райони [:slap:] [:bike:]

21 10
D

Пчеларството селскостопански отрасъл ли е?

: Не само с пчеларството е така.Не само че няма да получите субсидии,ами най-вероятно и на в...

1483 1
D

ПРЕДНОВОГОДИШНО ДОГОВАРЯНЕ ПО ПРСР, МЯРКА 121

: Вземи се обади в София и питай, че като бях на подписване доста хора май не бяха дошли. Да...

916 18
F

Субсидии 2009 (разяснение)

: Благодаря. Ще очаквам наистина информация, ако имаш такава, относно нормативната база - ко...

2725 19
M

подписване на договор втори път

: ZA ANEKS ME VIKALI SMANA NA BANKOVOTA CMETKA

677 2
D

Да направим така,че никой да не е ощетен...

: Не казаха ли кога ще има следващ превод ,аз сьм зьрнопроизводител и сьщо нямам никакьв пре...

396 2
Z

Проблем за земя с Фонд Серес

gulistan: Пасищата нито се купуват нито се продават, така че те ако са направили покупко-продажба зн...

1633 9
R
952 4
R

проблем с получаването на парите от субсидирането

: Според мен, това е крайно некоректно. Всяка операция с твоята сметка от страна на Банката...

338 6
P

07.12.2009г. - равносметка

rikii: Я , не пиши глупости ! Ако тяхното е данъко-полицейщина , твоето намирисва на...

709 15
D

Неправомерно използване на земеделски земи.

: Колега,проблемати за сключване на договор с един наследник е никакъв,само отвори закона за...

634 5
B

бизнес план - мярка 121 - ако някй иска може да го побликувам

: Девойче закачи го моля те

583 9