I

Насилие над животните - Европейска харта...

Преди осем години Европейската Комисия прие отделна харта, с която регламентира хуманно от...

809 0
P

Парите полагащи се за главо животно са под въпрос

metsanat: Точно за това се събираме да правим сдружение, но ентусиязма остава само под формата на ко...

255 8
R

арендоване на земя на ДФЗ

ilhanbg: Има грешка още при въпроса, вероятно колегата има предвид земи от ДПФ а не ДФЗ. Одз всяка...

1669 7
N

субсидии за животни

metsanat: Виж тук, мисля че ще откриеш това което ти трябва. http://www.naas.government.bg/

1386 4
A

Млечна квота

paliancheva: www.dfz.bg след като влезеш в сайта от СЕЛСКОСТОПАНСКИ ПАЗАРНИ МЕХАНИЗМИ избираш МЛЯКО, с...

864 2
M

има ли наказани фермери за преизпълнена млечна квота

: ДА ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ИМА ТАКИВА ХОРА И ТЕ СЕГА ЩЕ СИ ПРОДАДАТ КВОТАТА И ЩЕ ИЗЛЕЗНАТ ЧИСТИ ЗАЩОТ...

891 11
C

Колко то Вас са наказани за пасища освен мен?

Boris_Bojov: колеги моля погледнете поста до администратора

3325 47
L

За акциза!!!!!

lioni:

920 16
D

Помогнете с информация

: колега, кооперациите също са длъжни да имат нотариална заверка на арендните договори, и са...

551 2
T

Искат да въвеждат данък върху земята?!

metsanat: То това е ясно, но дано да го направят както трябва, нека данъка да подтиква да се работи...

1710 20
M

От 29 юни от ОРА издават удостоверения за декларирани площи по СЕП

: Имаш ли информация къде мога да намеря този Меморандум за разбирателство между РА и банкит...

798 8
G

Директни плащания на площ 2009

Daniela: Аз предлагам и следното: Общинските поземлени да са първото сито на неправомерно ползване...

2921 48
D

Неспазване на Договор с ДФЗ-РА

: даваите да се збираме, че вече несе издаржа.

2627 11
D

изискване за земя по мярка 121

: обработвам 1200дка земя.какъв комбайн мога да си взема по програмата като марка и конски с...

1676 5