Парите полагащи се за главо животно са под въпрос

• P
    Колеги, има голяма вероятност да останем без полагащите ни се пари за животните. От този факт съм притеснена, и аз като всеки разумен човек планирам действията и средствата си! И за пореден път установявам, че в нашата държава това не е възможно!\r\nhttp://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=224740
  • M
    Точно за това се събираме да правим сдружение, но ентусиязма остава само под формата на коментари във форума, понякога за голяма жалост и ентосиязма замира.
  • P
    Saglasna sam s pisanoto po gore! Sramno e na celia ni trud, da e takava situaciata v otrasala! Edinstvenia na4in za oceliavaneto ni i az go vijdam v obedinenie, ednomislie i vzaimopomo6t!
  • M
    Именно това ще е и нашата задача, да стане бизнес, а не спорт и хоби, колеги всичко си зависи от нас, няма кой да дойде и да ни оправи нещата, трябва сами с много труд и постоянство да създадем това което трябва да се направи.Аз лично вярвам че можем, проблема е семо един че не сме единни и постоянни, съберем ли се в едно друго ще е.
  • I
    абе вие колеги неразбрахте ли , че животновъдството все още е спорт и хоби.
  • C
    нещата е да сме гладни и бедни
  • M
    Нещо немога да усетя промяна в политиката към нас, прак абсурдна ситуация с парите за глава животно и пълен рекет от страна на държавата към парите за площ.Така няма да достигнем европейските си колеги, та ако ще и 20 години отсрочка да ни дадът.
  • C
    а тази система 5 години не я оправиха,и къде ще отидат милионите ни? отново по канчето на животновъда драги ми смехурко
  • C
    тогава да вдигнат изкупните цени със защитена минимална и да ограничат вноса

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта