получихте ли си парите по директните плащания за единица площ

• V
    защо само ни лъжат .тази цифра 12 000 за получили пари ,може да е вярна, но без нулите .как може да са такива нагли .хора с проверки и изрядни ,все още си чакат парите .докога ????????...........
  • S
    az moite gi vzeh o6te dekemvri
  • Znaete li kolko e sybsidijta za xektar.Imam samo meri i pasishta.Kakto i da smjtam smetkite ne mi izlizat .
  • Y
    имал съм код6 за 2007,ама си получих парите без удръжки
  • navsi4ki li sa izplateni parite,drygi prevodi 6te ima li
  • pari ima iza kod 6
  • pari ima iza kod 6
  • a koga shte ima na drygite podqvoilite pisna mi da 4akam,brz greshki bez kod 6 i pak pari nqma
  • Браво Чавдаров !Радвам се за теб.Харчи с кеф. Аз чакам чакам............
  • Браво Чавдаров !Радвам се за теб.Харчи с кеф. Аз чакам чакам............
  • V
    Днес има преводи дойдоха и при сиромасите най накрая макар че не са всичките [:dance:] [:dance:] [:dance:] [:dance:] [:dance:] [banan-kitara] [banan-kufee] [banan-kitara]
  • subsidiite vseha edrite sega ste gi vri6tat crez bankite
  • съмнявам се колега, съмнявам се много, те ги откраднаха, да купуват гласове с тях.
  • e idvat izbori 6te gi dadat nqma kak
  • на тоя изкукал министър някой вярва ли му още, те подчинените му са базикат с него пък кво остава за нас.
  • do 2 sedmici 6te ima pari kaza ministara [:talk] [:talk] [:talk] [:talk]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

213 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

294 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

143 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

286 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

703 0