A

Избор на нов трактор и шредер за планински пасища с наклонен релеф

lemken: Здравей колега! Обади се на Монтажагро оод-гр.Стара Загора официален дилър на Кубота Тел...

7464 10
A

От къде да намеря ножове за шнек на фуражен миксер?

ferma_kozi: Здравей колега, преди месец имах същия проблем, само, че моето ремарке е KUHN euromix 125...

2683 9
B

Съвет относно браздир за малък трактор

bekama89: Колега тези плугове за които говориш не са японски тези мисля са български и да прав си за...

6352 2
S

Съвет за разстояние между барабан и контра на вършачка

ivostiil: Ей го оригиналния чертеж на русенската машина: http://dox.bg/files/dw?a=2365136e30

3395 5
H

Багер Cukurova 883 - от къде да намеря резервни части?

Hristov11: azsun kupuval chasti za Perkins ot Varna 0886887748 Vlado

3016 2
P

Колеги, къде в България се продават нови тикварки?

georgi1980: zdr. kolega az sam ot Sliven i imam edna 4isto nova tikvarka koqto mislq da prodavam ako t...

3738 6
P

Колеги някой да знае къде се продават нови тикварки Турски

искам да купя и да намеря човек който да ми направи таралеж за вдигане на тиквите в отвор...

953 0
M

Как да се направя картофовадачка?

Колеги даите малко акъл да си направя картофовадачка като тази: http://www.youtube.com/wat...

8637 0
T

Полуоска за мотоблок Руджерини

Dragon: Попитай тук: Янков 0886740624

1901 1
S

Калкулатор за вземане на решение при избор на азотна тор

shider12: Probvhte li go toz karbamit i dovolni li ste ?

2146 3
S

Мнение за картофосадачка и картофовадачка

Цветан Каменов: Някой ако може да сподели мнение за картофосадачка и каттофовадачка ,тракторът е ЮМЗ ,благ...

2728 4
P

Капково напояване - кой начин на свързване на избера?

Аренерт: Бих искал да попитам дали съществува клапан който да се монтира след помпата да подържа на...

25593 19
M

Немска дробилка за дървесина от АВТО ТОЦИ

Интересувам се от мнения за работата на немска дробилка за дървесина от АВТО ТОЦИ. АВТОТ...

3116 0
B

Какво мислите за мулчери GEO?

kirevbs: Притягаш гресираш, пълен майтап за нищо на стават. Пари за още едно ЖЕЛЯЗО.

6483 11
J

съвет за подходяща потопяема сондажна помпа и генератор

ipsystems: Здравейте, rnПрочетох много експертни мнения по тема която ме вълнува и реших да потърся...

4774 1