Колеги, къде в България се продават нови тикварки?

• P
    ТЪРСЯ В НЕТА И НЕ НАМИРАМ ФИРМИ КОИТО ГИ ВНАСЯТ .АКО НЯКОЙ Е ВИДЯЛ НЯКАДЕ МОЛЯ ДА МИ ПИШЕ.******ПРЕСТАВЛЯВА ТОВА НА СНИМКАТА *КОЙТО НЕ Е ВИЖДАЛ***
  • G
    zdr. kolega az sam ot Sliven i imam edna 4isto nova tikvarka koqto mislq da prodavam ako te interesuva mi se obadi 0888232619
  • P
    незнам в България но в Турция около 5000лв... говорим за нов
  • E
    Колега имаш ли представа колко можеби струват?
  • P
    ако не е ползвана много възможно* защото и ас имам стара която бях закупил нова преди 13-години но и изгниха вече ситата дъното на шнека 3-пъти съм правил остове и пак е счупена едната ос .и ас мога да я измия боядисам и обявя за продан.искам нещо наистина истенско ако знаеш някаде такова моля пиши
  • N
    втора употреба нямали да ти върши работа а ако ще ти въриши ще намерим
  • N
    втора употреба нямали да ти върши работа а ако ще ти въриши ще намерим

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Почвени проби и анализиране на получените данни

За да Ви помогнем да установите, в каква степен това уникално почвено разнообразие се отра...

87 0

Инспекция на посевите чрез заснемане с дрон

Събираме точни данни на ниво растение, използвайки високо прецизен дрон с интегрирана мул...

59 0

избор на тръбно ролкова поливна машина

Hri100: Аз съм най-доволен от Окмис.Вносител е фирма Новита прим.

172 1

Мулчер-тава

Здравейте,колеги! Интересувам се от такъв тип мулчер-тава ,който може да сподели малко пов...

631 0

Пръскане по въздух - делтапланер или самолет

Iancho: колега делтапланер не ти трябва най добре е с хеликоптер

1217 3