Мнение за картофосадачка и картофовадачка

• S
    Мнение и съвет относно следния инвентар - картофосадачка AKPIL двуредова и вадачка на същата марка едноредова лентова, ориентирам се към нови защото разликата в цената с употребяваните е малка и не си струва, ще ги ползвам с Т-25. Също кой вариант на садача е по-добър - с дисков загърляч или този като браздир. Моля колегите които са ползвали тази техника за мнение. Благодаря.
  • S
    Благодаря на всички за обстойните мнения и съвети , вече ще питам само за програми и субсидии
  • S
    Дано някой от колегите тук да даде мнение, едно е рекламата на фирмите но друго е някой ползвал тази техника да си каже думата, за което ще съм много благодарен
  • M
    аз също се интересувам от тях,но никой не пише

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

избор на тръбно ролкова поливна машина

Hri100: Аз съм най-доволен от Окмис.Вносител е фирма Новита прим.

63 1

Мулчер-тава

Здравейте,колеги! Интересувам се от такъв тип мулчер-тава ,който може да сподели малко пов...

390 0

Пръскане по въздух - делтапланер или самолет

Iancho: колега делтапланер не ти трябва най добре е с хеликоптер

912 3

Търся машина за прибиране на тикви

: Кое Землище си ас имам всичко необходимо

572 4

Бензинова дробилка за клони до 7,5 см

Здравейте колеги,някой има ли наблюдения за роботата на бензинова дробилка за клони.До как...

1238 0