K

Шредер за почистване на пасища

kobolg: Колега rikii благодаря за линковете!Явно съм ги пропуснал в търсенето.

3087 2
N

Челен товарач за трактор

stan288: Имам един познат фермер в Германия роботи с Fendt със преден товарач stoll никак не е дово...

6132 11
Z

Шредер - консултация

velimirdonchev: Имам Занон полутежка серия струваше 7400 справя се с всичко до 40-50 мм. нуждае се от тра...

1103 2
L

избор на храсторез

tochniq: kolega az si kupih enhel za 250lv predi 2 g. edin disk na shtil za 40lv i stana dve godini...

10737 7
V

Проблем с Фадрома Матбро

lupo_93: търси в нета сервис матбро

2213 5
T

Помпа Марица?

todorovtr: Имам около 70 дка поливна земя и мога да сея на нея всичко. Сял съм 50 дка картофи, лук, ц...

8967 7
K

напояване с разпръсквач

kjosev: Видях в профила ви, че се занимавате с зеленчукопроизводство, затова ще си позволя да ви п...

969 4
M

Картофовадачка!?!

Дайте мнения за картофовадачка за мотофреза?

1704 0
I

Колко ефективни са уредите за защита от птици ?

semela: не са ефективни поне за скорците след време свикват и не им пука аз имах такъв за лозя но...

6031 5
K

Резевни части за Gardenia antana

Kadir: Благодарение на форума веднага намерих необходимата рез.част,и даже ми я изпратиха по кури...

10123 5
P

Машина за поставяне на найлон

Колеги извинявайте, от Стара Загора съм. Някой знае ли в района дали има машина за поставя...

1842 0
A

помпа за пръскачка

krasimir_krastev: Качи някоя и друга снимка да видим как става?

2562 3
A

Моторна гръбна пръскачка

lubomir_s: Каквато и да си купиш, тя ще бъде китайска, гаранция в това!Затова си купи каквато и марка...

1841 1
D

Покупка на кантар

Petrova_Mila: Здравейте.Моят съвет към Вас е много добре да четете офертата на фирма"Бимко"защото предла...

5302 7
D

Какъв GPS за измерване на площи

Hristo_Kralev: Здравей колега, Аз използвам Гармин купих си го от ловно-рибарски магазин, но преди много...

2367 1