Изкупува ли някой коне в момента и на какви цени?

• I
    Изкупува ли някой коне в момента и на какви цени?
  • R
    Продавам мъжко конче на една година търся му 450лева в с голям извор област Хасково
  • M
    Колега *месна* значи за месо нали. Качи снимки ако имаш.
  • M
    аз продавам жребче на 1 година от месна порода с два бели крака задни и на челото има бяло на цвят е кафяв с черна опашка и грива цена 400лв
    • A
      koi kopuva meso ima dobri konceta mesni jivotni
    • A
      Koskoto meso e vav mometa 6 lv namirase oblas sliven 0897410958
  • M
    Някой продава ли жребец от тежковозите.
  • S
    Обади се на месокомбинат Варна GSM-0887839575
  • V
    А АЗ ДА ТИ КАЖА ЧЕ ОТ ТЕОРИЯ ЗНАМ ЧЕ ПО ДОБРЕ Е ДА ХВАНАТ ЛЯТНАТА ПАША И ЕСЕННИЯ ЖЪЛЪД ПЪК И АКО ЩЕ ДА ГИ ПРОДАДЕШ С 20 СТ НА КГ ПО ЕФТЕНО ПАК ЩЕ СИ ПО НА КЯР
  • M
    Ха хахахахах пак смях във форума и пак от практика. Защо не вземеш да си продредиш писанията поред и при препрочитанито им сам ще установиш какви небивалици и взаимноизключващи се неща си написал. Чесно-жал ми е за теб.Относно конете: нали самия ти казваше че така стока не се продава. Казваш какви са, колко, възраст, порода, пол, раьон и снимки.
  • I
    Чак октомври? Не бях чувал! Всъщност един търговец казваше - продаваш ли със всички, всички сте вътре! Както и да е, аз питам за сега. Яйцата са точно толкова на колкото съм написал, че трябва да се правят сметките - 25 ст., а при добри времена - 30 ст., групата на теоретиците ме убеждавахте как яйцата ще станат 50 ст., а кравето 1.20 но практиката ме е научила на разум.
  • V
    СЪЖАЛЯВАМ ПРОДАДОХ КОНЕТЕ ПРЕДИ МЕСЕЦ И ПОЧНАХМЕ БИЗНЕС С ЯРКИ АМА ЯЙЦАТА МАЙ ПАК 25 СТ КОНЕ СЕ ПРОДАВАТ НАЕСЕН НЕ НАПРОЛЕТ ИМАМ ПРИЯТЕЛ СЪС СТО КОБИЛИ АМА СЕ ОБАДИ НОЕМВРИ
  • I
    Продава ли някой коне?
  • K
    иванов в плевенския край идва да копува сашо-лакомото но цената е според коня мо се върти около 1,5лв
  • A
    po nashia krai gi kypyva sasho sofianeca
  • I
    Не, но много хора питат, защото въртят по 15-20 коня от 2 години и никой не им ги купува.
  • D
    Иванов, търговия с коне ли започна?
  • I
    Аз съм се обаждал по телефони, но обикновенно има само мънкане, трябвало да ги видят, да се събере партида и т.н. и цените, които се предлагат са около 1.50 лв. за кг., но пак без ангажимент за сигурно изкупуване.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Ферма за охлюви

Vili nikolova: Един приятел има ферма и засега е доволен от печалбата

119 2

Ентомофагия

Здравейте! Замисляли ли сте се някога относно това какво ще ядем след 10-15 години? Или с...

225 0

Изкупуване на охлюви за реализация в чужбина

Здравейте! Нов съм във форума и като цяло отскоро обмислям идеята да се занимавам с не6т...

1455 0

Как да създам ферма за охлюви

proba: Здравейте интересува ме как мога да започна да се занимавам с охлюви.разбрах че едно от на...

1606 3

Начинаещ охлювъд

Ivanov_i_brat_my: Разумния човек не се интересува дали в страната има пазар, а дали той може да си продаде п...

7208 1