За отглеждането на камили в България

• S
    Знаете ли някой в България да отглежда камили?
  • M
    А някой дами каже къде мога да си намеря мъжки слон,че моита слоница се е разгонила нещо.Продавам също и два чифта жирафи
  • I
    В този форум имаме малки проблеми с писането на въпросите, та никой не разбра какво иска да прави човека, да отглежда камили или да се снима с тях. Калили се отглеждат на няколко места. Има двугърби, монголски и едногърби, азиатски и африкански. Двугърбите са малко, доколкото си спомням един от Врачанско продаваше за по 8-10 хил. парчето или чифта. Тибетските якове са няколко породи и се аклиматизират в България. Не съм се интересувал как вървят, но при всички случаи са по добри отколкото да гониш месодайни крави по баирите. В Русия скоро са намерили метод за изкуствено оплождане между якове и крави, досега е ставало само случайно, и са много доволни от резултатите, очаква се продължителност на стопанския живот над 25 години.
  • V
    По добре вземи да гледаш Тибетски якове
  • A
    В Тополовград има във всяка къща

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Ентомофагия

Здравейте! Замисляли ли сте се някога относно това какво ще ядем след 10-15 години? Или с...

176 0

Изкупуване на охлюви за реализация в чужбина

Здравейте! Нов съм във форума и като цяло отскоро обмислям идеята да се занимавам с не6т...

1293 0

Как да създам ферма за охлюви

proba: Здравейте интересува ме как мога да започна да се занимавам с охлюви.разбрах че едно от на...

1445 2

Начинаещ охлювъд

Ivanov_i_brat_my: Разумния човек не се интересува дали в страната има пазар, а дали той може да си продаде п...

7113 1

Ферма за охлюви - споделете актуална информация

Здравейте, интересува ме отглеждането на охлюви. Изчетох всички стари теми, но са доста ст...

1663 0