P

Моля за съвет относно осигурителните часове

Koky: В договора е упоменато,че ти трябва да работиш на 4 час. ТД,а ти си си останал на 8 часов,...

1674 1
D

Дъждовни Червеи

Здравейте,някой може ли да ми каже дали се изкупуват дъждовни червеи и ако да кой и на как...

1905 0
Z

Копринени буби - възможно ли е да се възроди този отрасъл?

Eshach: Ние гледахме буби по времето на социализма . Имахме бубарник и много черници . Всички в с...

6105 10
F

Хумус - Актулани цени на Биоторовете към момента

Bioferma_Brestak: Здравейте аз предлагам на цена 10 стотинки на литър или 100 лв на кубик.Причината е че тря...

2683 4
N

Призив за протест на БВС пред БАБХ София на 04.11.2014 от 11.00 часа

ciklopa: Господи,най-сетне едно прозрение За сравнение-има разлика между вашето ДжиПи и служит...

2805 2
D

Български охлювъден съюз - споделете информация

sensini: Колега каква Информация ти трябва,то със инфо охлюви не се гледат.

2458 3
I

Споделете информация относно пазарите за дивечово месо

aniDaniels: Моля, дайте ми телефон за връзка или майл! Моят е [email protected]

4647 6
K

Слагане на ЧКЧ - споделете мнения!

Erollll: Колеги някои можели да ми каже от каде мога да си купя по евтина машина за пакетиране на т...

1661 8
Z

Изкупуват ли в България земен охлюв за козметичната промишленост?

sensini: Колеги изкупувам охлюви от вида помация и лукорум(Нашият градински охлюв) на цена 0,65-0,7...

2768 4
C

Средни добиви на декар във фермите за охлюви

sensini: Колега ако добивът от декар ти е по малък от 4,5-5тона охлюви от вида Heliks Aspersa Maksi...

1891 1
M

Порода подходяща за пастирско куче

elena64: imam karaka4anka koeto e 80kg i ima 15sm dalag kosam ....

3263 4
W

Продавам калифорнийски червеи

Здравейте! Нашето ново и малко стопанство за калифорнийски червеи може да предложи да зах...

51 0
P

Реализация на продукция калифорнийски червеи - споделете информация!

shavi_: Добавена от: victor2005 Еко ферма продава размножителен материал от червен калифорнийски...

5146 9
V

Ветеринарни съвети

veskosi88: Здравейте имам един два въпроса и око можете да дадете съвет.имам четири кози и две от тя...

68482 204