L

Магарешко мляко за лечение

Майя: Има ферма до Сливен, с. Селиминово. Потърсете в интернет за контакти.

29773 3

Ентомофагия

Здравейте! Замисляли ли сте се някога относно това какво ще ядем след 10-15 години? Или с...

349 0
L

Какво печеля ако гледам биволи

Стоян Пейчев: Земляци здравейте, Интересуваме,при десет биволици на ръчно доене,дали има икономически с...

8563 21
S

Как се лекува кашлица на кон?

Диян: Моя кон... Не кашля.. Но като пие вода.. Излиза от носа му.. Тънка струя вода? Откакво мож...

8942 5
M

Изкупуване на охлюви за реализация в чужбина

Здравейте! Нов съм във форума и като цяло отскоро обмислям идеята да се занимавам с не6т...

1686 0
N

Начинаещ охлювъд

Ivanov_i_brat_my: Разумния човек не се интересува дали в страната има пазар, а дали той може да си продаде п...

7403 1
D

Пакетиране на биохумус

Bline: Да попитам и аз нещо колеги , има ли файда от това да я предлагаш по магазините , т.е. про...

2974 8
Y

Съвети за старт в животновъдството

elikostadinova1988: много благодаря,са савета.мисля да продавам не само мляко,а и малките но все още търся паз...

8092 13
S

Ферма за охлюви - споделете актуална информация

Здравейте, интересува ме отглеждането на охлюви. Изчетох всички стари теми, но са доста ст...

1836 0
Y

Как се развиват фермите след реализация на проекти по 112 с ЧКЧ?

Koky: Да повдигна темата. Миналата година по това време се бълваше тема след тема за ЧКЧ,продаж...

6967 16
F

Въпрпос относно мярка112 и ЧКЧ

tencara: Продавам парцел в Пловдив - 5 BGN парцела се намира в индустроялната зона в г. Пловди...

3116 7
P

Как да се утвърди практиката, работниците да имат препоръка от предната работа?

nushageorgieva: Препоръките не са доказателство за това какъв е работникът.

1967 5
C

Споделете повече за добива от фермите за охлюви

de4o: От 1 декар е невъзможно да получиш 4-5 тона охлюви. Аз също се занимавам с такава дейност...

3012 3
M

Възможно ли е кон да се разболее от син език?

doc: ако е чау-чау може

1314 1
4

Био тор - съвет за фирма изкупвач

slavkremenski: аз търся био тор, фермер съм и гледам земя в планински район. Моля дайте оферта.

4960 12