Пазар на коне за месо - цени?

• K
    някои знаели на какви цени купуват конете за месо
  • V
    Някой знае ли от къде мога да си закупя конско месо
    • V
      Аз продавам конско и телешко ако се интересувате моя тел.номер за връзка е 0895485948
  • T
    kasabov_86 эвани на тоэи номер 0892790378
  • A
    Ako znaete kade izkupuvat konsko meso daite nomer za vrska
    • A
      Може да звъните на този номер за конско месо 0895485948
  • продаваш ли още
  • S
    здр аз продавам конско месо за 5лв кг. ако искате десе свьрзжетена тл.0897575744
  • I
    Българите не ядат конско и магарешко и няма кой да купи заклано в двора, освен да го опита или ако е много евтино за луканки. Конското е за износ, в момента не знам дали някой изкупува, по точно ще се изненадам ако го прави. Може да се продава по ресторанти, но за тях трябва да се коли в кланица с документи. Иначе цената за износ беше относително стабилна - около 2 лв. кг. живо.
  • A
    az moga davi dam konsko meso kolkoto iskate po poricka
  • M
    колеги днес стана едно не щастие дадох едната кобила колегата да изкарва дърва но и е чупил крака и сега трява да я дам за месо ако имате кординати ми кажете
  • W
    и още нещо то си е месо като месо по-добро е от химикалите и набухвателите само дето малко запича червата на човека ама не е фатално!
  • W
    а иначе конското и магарешкото се познават от първия залък!като усетиш бели и лъскави жилки между зъбите -сещай се от къде са дошли!
  • W
    италианците да правят каквото си щат!ама айде който прави колбаси от магарета и коне да пише на тях от какво са!щото иначе се приравнява на ония дето слагат........какво ли не!
  • G
    Да неби Италианците да са по безоотговорни и невежи от нас зада наблягат на конското
  • V
    В с.Могила близо до Ст.Загора на пазара за животни идват по два тира някакви италианци и изкупуват коне и магарета за Италия.До колкото знам цените им са добри.Не знам обаче през колко време идват.На Тодоров ден със сигурност са там.
  • G
    Голяма част от италианското отива в София аи при нас в колбасарските цехове много влиза Подобре италианско в колбасите отколкото всякакви всевазможни боклуци
  • K
    даите някакви кординати

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Ентомофагия

Здравейте! Замисляли ли сте се някога относно това какво ще ядем след 10-15 години? Или с...

62 0

Изкупуване на охлюви за реализация в чужбина

Здравейте! Нов съм във форума и като цяло отскоро обмислям идеята да се занимавам с не6т...

1063 0

Как да създам ферма за охлюви

proba: Здравейте интересува ме как мога да започна да се занимавам с охлюви.разбрах че едно от на...

1255 2

Начинаещ охлювъд

Ivanov_i_brat_my: Разумния човек не се интересува дали в страната има пазар, а дали той може да си продаде п...

6985 1

Ферма за охлюви - споделете актуална информация

Здравейте, интересува ме отглеждането на охлюви. Изчетох всички стари теми, но са доста ст...

1563 0