S

Отглеждате ли био ръж?

Marmarov: ВЛАДИМИРЧО ЛИ СИ ИЛИ vladi8 Няма значение - за всяка болка елач предлага

2009 7
S

Какво да направя, че пчелите ми да не напускат кошерите

slaveia: Благодаря на колегите за вниманието!И специално на Лазаров за помощта,с респект към компет...

4661 7
P

Био торове за Лавандула

миро: Здравеите,това с Георгиев от Добрич не е вярно. Най вероятно променя повърхностния слой н...

6850 6
F

Каква е субсидията за био люцерна?

likatap11: Мен ме е страх само като пръскат другите и да не отива на моита нива нищо друго

6483 6
P

Ефективни микроорганизми и земеделие на бъдещето

Marina: Ефективните Микроорганизми в БГ са от фирмата микроведа: http://mikroveda-farming-bg.com/е...

3891 5
M

Киноа ( quinoa) - отглеждане и добиви

loser312: Колега какви са резултатите от опитите с киноа? Тази година и на мен ми предлагат да проб...

16782 5
K

В какво био земеделие е удачно да се инвестира ?

Vetlekar: В земеделие не е удачно да се инвестира пък било то и биоземеделие-според мен

2081 4
P

Био пшеница- цена

horhe_ch: здравейте колеги знаете ли как върви био-ръж ?

3936 3
K

Сертификация на биопродукти

stancheva: Нямам толкова голямо производство за да търся пазар в чужбина, стига да не се спекулира съ...

3305 3
V

Проблем при дръвчета Годжи Бери

gang_starr_: Здравейте, преди 2 седмици насадих 18 дръвчета от популярното в последно време - Годжи Бер...

3787 3
K

Сертификация на биологично производство на зеленчуци

skalata8012: Биоагричерт, намират се в Пловдив. Ценообразуването зависи колко декара, зависи каква култ...

3157 3
G

Най-богата на фосфор растителна култура у нас?

Спец: Лапкай Чепове в белия сос има най много фосфор!

702 2
A

Колеги искам да ви предупредя за некоректност на фирма!!!

Miro11: Мръсни гадини Трябва да има раздел във форума ,примерно 'Некоректни Търговци', или...

2207 2
V

Листни въшки

verapetkantchin: Бучиниш киснат във вода 1/5кг. поне 3 дни и след това с пръскачката обилно но мирише отвр...

1674 2