Отглеждате ли био ръж?

• S
    Здравейте колеги, има ли някой от вас който да отглежда био ръж, имам желание да си купя
  • M
    ВЛАДИМИРЧО ЛИ СИ ИЛИ vladi8 Няма значение - за всяка болка елач предлага
  • P
    ВЛАДИМИРЧО ЛИ СИ ИЛИ vladi8
  • V
    Искате ли по висок добив?С доказаното качество на птичата тор www.ecoreltd.com производство на органична тор насипно за листно подхранване и гранула за основно торене.тел. 0884799337 ПРЕДИМСТВА НА ПРОДУКТА - минералните торове,както и композитните се усвояват от растенията с 30-40 процента т.е. при съдържание на полезни елементи(N , Ph, Ka) 20 % ше се усвоят не повече от 7-8%,а в съшото време предлагания от нас продукт се усвоява от растенията 100 %.Действието на минералните торове е краткосрочно,действието на нашия продукт е дългосрочно.При използването на минерални торове се образуват химични съединия , които са вредни,а понякога и опасни за здравето на човека.При нашия тор няма този проблем
  • S
    Имам 100 тона ръж за продан, Дупница!
  • H
    да и ние отглеждаме и също така имаме и за продан с документи Ивайловград .
  • V
    Да. Имам 12 т. Казанлък.
  • свържи се с Биоселена-карлово те правят биохляб ако не се лъжа.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта