P

Био торове за Лавандула

миро: Здравеите,това с Георгиев от Добрич не е вярно. Най вероятно променя повърхностния слой н...

6848 6
E

Колеги, препоръчайте био семена домати!

Евгени: Аз си поръчах миналата година от https://www.agrogradina.bg/semena-domati Препоръчвам!! А...

4287 7
G

Най-богата на фосфор растителна култура у нас?

Спец: Лапкай Чепове в белия сос има най много фосфор!

700 2
P

Био гъби кладница за домашно отглеждане

Продължава записването за чувалите с ГЪБИ КЛАДНИЦА за домашно отглеждане 2018 г. Отглежд...

400 0
M

Безпочвено отглеждане на ягоди

Здравейте. Нов съм във форума и като цяло към земеделието, но се излекувах с веганска диет...

856 0
M

Курсове за фермер

Mihow: Балгодаря Надя, а дали ще можеш да споделиш/препоръчаш заглавия на книги Аз не смятам,...

3032 11
T

Мярка 11 биопчелари

mifyutko: Всеки, който чака пари по направление биологично пчеларство да влезе в сайта на ДФЗ и да н...

5301 18
S

Търся вносител или склад за био и здравословни продукти

мария: ние произвеждаме,ако желаете обадете се 0896957667 Мария

1936 1
V

Листни въшки

verapetkantchin: Бучиниш киснат във вода 1/5кг. поне 3 дни и след това с пръскачката обилно но мирише отвр...

1673 2
S

Бял равнец - засаждане

Здравейте, колеги! Подготвям се да сея бял равнец . Разсада ще е в тарелки , но се двоум...

926 0
S

Контролиращи и сертифизиращи фирми марка 11

Lulu: Благодаря, Галя, за закъснелия отговор. Но ако си забелязала, моето мнение е от миналата г...

3979 11
D

Споразумения за пасища и ливади ще станат ли?

До 28 февруари е крайния срок на подаване на заявления.Масово колегите не са го направили....

820 0
F

Екобрикети от слама

: Нямахме проблеми, а се насочихме към производство на брикети от слънчогледово люспа-пазар...

48019 25
P
1249 1
N

Маточина - съвети

Здравейте,абсолютен новак съм във земеделието.Имам 100 декара земя и ми се ще да се пробва...

1696 0